Nadstandardní 4+kk/2PS/120 m2, 0V, Praha východ, Průhonice

Základní údaje

Evidenční číslo:
8880126
Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerční
Podtyp nemovitosti:
Kancelářské prostory
Lokalita:
Průhonice
Cena:
24 000 Kč / měs
Cena poznámka:
Skládá se kauce ve výši 2 nájmů + poplatků ve výši 60.000 kč, nájemné za 1 měsíc + poplatky je 30.000 kč, provize 24.000 kč + DPH.
Poplatky a služby:
6 000 Kč / měs
Pronájem moderního a prostorného bytu, aktuálně využívaného jako kanceláře, v atraktivní lokalitě jihovýchodní části okraje Prahy, v Průhonicích. Byt s celkovou dispozicí 4+kk a výměře 120 m2, se nachází ve 2. podlaží, třípodlažní polyfunkční budovy s výtahem při hlavní komunikaci Uhříněveská. Samotný byt byl užíván jako sídlo firmy a tomu je také uzpůsoben. Novým nájemníkům bude byt předáván jako nezařízený. Základním standardem zůstává dřevěná podlaha v obytných místnostech, velkoformátová dlažba na chodbě a v koupelně. Dále pak obložkové zárubně, bezpečnostní vstupní dveře. Vše je ve vysokém standardu. To se týká i zařizovacích předmětů. Hlavní místností bytu je obývací pokoj, který nabídne přes 41 m2 plochy. Zde je i malá kuchyňka, pod uzavřením, kterou lze přemístit, tak aby byla součástí obývacího prostoru. Dřevěně posuvné dveře oddělují od něj další z pokojů. Všechny pokoje v tomto bytě mají vysoká okna s francouzským otvíráním a jsou směřovány do ulice. K dispozici jsou dvě wc, přičemž jedno z nich je součástí koupelny s vanou a dvěma umyvadly. Byt má také vlastní plynový kotel. Vstup do bytu stejně tak jako do celého domu je chráněn čipem. V celém bytě je rozveden internet a v každé místnosti je hned několik síťových i datových zásuvek. Parkování je na vyhrazeném venkovním parkovišti před domem. PENB – C – úsporná. Celý dům je reprezentativní moderní stavbou, jehož skladbu tvoří rezidenti – byty, komerční prostory – v přízemí domu CSOB, sídlo obchodní firmy, která prostory nabízí. Průhonice byly a jsou vyhledávanou lokalitou jak pro bydlení, tak pro podnikání, a to zejména pro svoji blízkost a dostupnost do centra Prahy po D1. Proto nabídky bydlení se zde prakticky nevyskytují. Bonusem pak proto může být možnost pronájmu dalšího bytu ve vlastnictví pronajímatele. Ten se nachází ve stejném domě, na stejném patře. Jeho dispozice je stejná 4+kk a výměra 161 m2. V místě samotném jsou pak všechny služby občanské vybavenosti - obchody, banky, pošta, restaurace, lékárna, atd.. Prohlídky možné po dohodě s makléřem.
photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10 photo_11 photo_12 photo_17 photo_18 photo_19 photo_20 photo_21 photo_22 photo_23 photo_25

Rozšiřující údaje

Kauce:
60 000 Kč
Obytná plocha:
120 m2
Užitná plocha:
120 m2
Nebytová plocha:
120 m2
Elektřina:
230/400 V
Zdroj teplé vody:
Plynový se zásobníkem (kotel)
Vytápění:
V místnosti, plynové
Sklep:
Ne
Výtah:
Ano
Parkování:
Venkovní stání
Počet parkovacích míst:
1
Konstrukce budovy:
Smíšená
Charakter obce:
Malé město
Infrastruktura v okolí:
Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Celkem pater:
3
Počet nadzemních podlaží:
4
Počet podzemních podlaží:
0
Patro:
1. patro
Rok výstavby:
2008
Stav nemovitosti:
Novostavba
Umístění:
Nová zástavba
Zástavní právo:
Banky
Dopravní dostupnost:
MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída
Krátkodobý pronájem:
Ne
Volný ihned:
Ano
Plocha výtahu:
4
Připojení na internet:
ADSL
Kabelová televize:
Ne
Vedení PC sítě:
Ano
Telefonní přípojka:
Ano
Využití:
Smíšené
Ubytování:
Ano
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná