O mně

Pod názvem MB realinvest se skrývá profil makléře Martina Bedřicha, obchodníka na trhu s nemovitostmi s více jak 13tiletou praxí a historií.

V roce 2003 jsem nastoupil do malé realitní společnosti s nulovou znalostí a praxí v tomto oboru, ale s přesvědčením, odhodláním a chutí něco dokázat. Tak se také stalo. V průběhu let jsem se z řadového makléře postupně vypracoval na ředitele a jednatele vlastní společnosti. Také jsem se stal jedním ze zakládajících členů významné mezinárodní realitní skupiny Century 21 a dosáhl se svým týmem pod její vlajkou mnoha úspěchů.

Mé směřování s nabytou praxí a zkušenostmi se postupně začalo ubírat i dalšími směry, které tato krásná, ale náročná profese nabízí. Oblast developmentu a investičních nemovitostí byla dalším stupněm mého vzdělávání a seberealizace. Mám tak za sebou úspěšnou spolupráci s mnoha developerskými společnostmi a několik skvělých rezidenčních projektů, kde jsem vystupoval jako prodejce nebo manažer projektu. Nakonec přišla i nabídka z „druhé strany“ a byl jsem osloven developerskou a investiční společností k realizaci vlastních projektů a staveb. Mé působení a účast v této společnosti jsem po několika letech ukončil a v přátelském módu se rozloučil významným projektem výstavby obchodního centra v Benešově.

V současné době, od roku 2014, se tedy vracím ke kořenům a k práci, která mě naplňuje a baví, a to je obchod s nemovitostmi. Neschovaný pod jméno obchodních společností a firem prezentuji sám sebe.

Obchody, které se tak dějí, jsou z valné většiny na doporučení spokojených klientů z minulosti a vše se odehrává na velmi vysoké a profesionální úrovni. Zázemí pevné kanceláře, profesionální přístup makléře, renomovaná advokátní kancelář zajišťující právní servis, hypoteční broker se 100 % flexibilitou a erudicí, to jsou pevné pilíře, o které se může kdokoliv opřít a na něž se může spolehnout. Je pak zcela jedno, zda se jedná o mladou rodinu hledající své první vlastní bydlení nebo o investora poptávajícího vhodné nemovitosti nebo příležitosti pro vlastní záměr.