Projekty

Připravujeme

    24 rodinných domů v Benešově. O termínu zahájení prodeje budeme brzo informovat.

Aktuální projekt

Výstavba 6 RD Hlušovice u Olomouce

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností SENIOR PARK HOUSE a.s, nový projekt výstavby rodinných domů v obci Hlušovice u Olomouce. Soubor 6 RD navazuje na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního bydlení, vycházející z tradic bydlení hanáckého domu.

Výstavba domů byla zahájena v říjnu 2020.
Dokončení výstavby je naplánováno na květen roku 2021.

Celý projekt se skládá z výstavby 6 typových domů tvořících souvislou zástavbu s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy ve tvaru „L“ nabízí originální řešení a maximum soukromí v uzavřených zahradách, oddělených od příjezdové komunikace vlastními průjezdy a zdí sousedního domu bez jakýchkoliv otvorů a oken. Domy o velikosti 160 m2 s dispozicí 4+kk a garáže, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 600 m2 – 730 m2. Ty bude spojovat nová, osvětlená komunikace ze zámkové dlažby, a to vč. chodníků pro pěší.


Podrobný popis projektu

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, v provedení vyššího standardu „na klíč.“ a precizního zpracování. Bílé fasády domů jsou doplněny tmavě šedými okenními rámy, pozinkovanými ocelovými konstrukcemi, světlým dřevem výplní bran a branek a dalších dřevěných konstrukcí a šedým plastem sekčních garážových vrat. Další možnost parkování je v zastřešeném průjezdu domu. Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady. K výrazným prvkům každého z domů patří velkoformátové prosklení, a to z každého pokoje směřujícího do zahrady. K příjemným rysům představovaného projektu patří i možnost, ovlivnit konečný vzhled interiéru každého domu, formou klientských změn. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, přičemž topným mediem bylo zvoleno tepelné čerpadlo vzduch–voda a podlahové topení. Tím se opět tyto domy posouvají do vyšší kategorie moderního a úsporného bydlení. K tomu přispívá i hospodaření s dešťovou vodou v retenčních nádržích u každého domu. Ke standardnímu vybavení patří rovněž příprava pro krbové kamna nebo krb. Možnost venkovního grilování je v zastřešeném krbovišti.

** Vizualizace mohou obsahovat nestandardní prvky. Standardní vybavení, které je obsaženo v základní ceně domu, je specifikované ve Standardech.


Lokalita

Obec Hlušovice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná a vzdálená od větších měst. Do okresního města Olomouce jen 5 min autem. V obci je autobusové i vlakové spojení. Škola a školka jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut stejně tak jako obchody, lékař nebo restaurace. V těsné blízkosti je hned několik cyklostezek a sportovišť pro aktivní odpočinek.

Samostatným bonusem této lokality je také právě dokončená výstavba Senior parku. Zde naleznou možnost ubytování senioři v samostatných apartmánech nebo řadových domcích. Autorem tohoto projektu, již 9. v pořadí, je rovněž společnost SENIOR PARK HOUSE a.s. Bydlení v této lokalitě může být tak komplexním řešením pro celou rodinu, která chce mít své blízké při sobě a na dohled.

Půdorys, situační plán:


CENÍK

Aktuální stav prodeje na telefonické vyžádání.

č. parcely dispozice podlahová plocha garáž (m2) výměra (m2) cena celkem (Kč vč. DPH) stav
1 4+kk 134,22 26,1 595 PŘÍPRAVA K PRODEJI
2 4+kk 134,22 26,1 600 prodáno
3 4+kk 134,22 26,1 599 prodáno
4 4+kk 134,22 26,1 599 prodáno
5 4+kk 134,22 26,1 598 v jednání
6 4+kk 134,22 26,1 732 prodáno
Dokumenty

Podrobné informace o aktuální nabídce domů na vyžádání zde – martin.bedrich@mbrealinvest.cz.

Situační plán


Fotografie z místa výstavby


3 RD 5+kk/G/2 PS, Rezidence Ringhofferova, Kamenice, Praha východ

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností Skala Invest Group s.r.o, nový rezidenční projekt „Rezidence Ringhoferova“ výstavby „rodinných domů“ v obci Kamenice, Ringhoferova, Praha východ. Komorní projekt výstavby 3 samostatných rodinných domů je budoucí součástí centra obce. Navazuje tak na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního a současného bydlení.


Připravuje se.

Podrobné představení projektu

Celý projekt se skládá z výstavby 3 originálně řešených domů s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy s obytnou plochou 128, 125 a 127 m2 a dispozicí 5+kk ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti 675, 540 a 535 m2. Společným pozemkem je pak příjezdová komunikace, vedoucí ke každému domu. Součástí každého z domů je garáž, terasa u domu a kryté parkovací stání pro 2 vozy.

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, z červených cihel (např. Porotherm, Heluz, Wieneberger,) v provedení „na klíč.“ Ve velmi dobrém standardu. K výrazným prvkům každého z domů je velkoformátové prosklení, a to zejména v 1. NP. Dvojbarevná plastová okna, v kombinaci vnitřní bílá, venkovní hnědá, v celém domě jsou doplněna o venkovní rolety v barvě venkovních okenních rámů. Vnější fasádu tvoří probarvená omítka v kombinaci s moderním a funkčním plechovým obkladem. Střecha je pultová s falcovaným plechem. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, plyn, voda, elektřina, kanalizace, a to vč instalace optických vláken pro rychlý přístup k internetu. Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady. Primárním zdrojem vytápění tepelné čerpadlo vzduch–voda. Doplňkovým pak krbová kamna. Rozvod tepla v 1. NP podlahové teplovodní a ve 2. NP deskové radiátory. Hlavním zdrojem vytápění je elektrický kotel v kombinaci s podlahovým topením v přízemí a moderními radiátory. Plynový kotel je možný v rámci klientských změn. Ke standardnímu vybavení rovněž patří příprava pro krbová kamna nebo krb. Komín jako přiznaný architektonický prvek je veden při venkovní fasádě domu. Energetická třída domů je „A“ velmi úsporná.


Lokalita

Obec Kamenice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1, nebo po státní komunikaci, cca 20 minut na okraj Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost, a to včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka, supermarket Billa, restaurace a kulturní dům.


Výstavba domů bude zahájena dle individuálních projektů po vydání SP, v předběžném termínu 06/2021 a bude rozdělena do třech etap v pořadí: C, B, A. V současné době probíhají dokončovací práce na projektové dokumentaci a PENB.

Financování je zajištěno výhradně prostřednictvím hypotečního brokera projektu.


Objekt C

Zastavěná plocha domu: 100 m2
Užitná plocha domu: 142 m2
Obytná plocha domu: 127 m2

Pozemek: 543 m2
Podíl na společné cestě: 1/3
Parkovací stání: 2Objekt B

Zastavěná plocha domu: 100 m2
Užitná plocha domu: 141 m2
Obytná plocha domu: 125 m2

Pozemek: 535 m2
Podíl na společné cestě: 1/3
Parkovací stání: 2Objekt A

Zastavěná plocha domu: 100 m2
Užitná plocha domu: 143 m2
Obytná plocha domu: 128 m2

Pozemek: 676 m2
Podíl na společné cestě: 1/3
Parkovací stání: 2
CENÍK

Aktuální stav prodeje na telefonické vyžádání.
typ dispozice pozemek (m2) užitná plocha (m2) podíl na společné cestě (m2) 2 parkovací stání cena celkem (vč. DPH) stav
C 5+KK/G 543 142 103 v ceně v jednání
B 5+KK/G 535 141 103 v ceně v jednání
A 5+KK/G 676 143 103 v ceně v jednání

Kliknutím na řádek otevřete studii daného objektu.

Dokumenty


Podrobné informace o aktuální nabídce pozemků a o představených typech RD na vyžádání zde - martin.bedrich@mbrealinvest.cz.Užitečné odkazy

www.obeckamenice.cz

Fotografie z místa výstavby

Výstavba 44 RD Komorní Hrádek u Chocerad

Projekt společnosti SIG Development vstoupil do své poslední fáze výstavby a k prodeji zbývá jen pár domů. Již nyní je možné lokalitu a projekt navštívit a nasát atmosféru místa pro Vaše nové bydlení. Přehled o volných domech je uveden v ceníku projektu.

Pro klienty, kteří doposud váhali s pořízením nového domu, jsme přichystali možnost odložit nákup na později a dům si pronajmout až na jeden rok a následně dům koupit. Podrobnosti o této možnosti se dozvíte u makléře projektu.

V současné době se dokončuje projekt virtuální reality. V klientském centru developera si budete moci dům prohlédnout ještě před tím, než bude dokončen. Již nyní si zde můžete prohlédnout standardy koupelen, podlah a dveří.


PRONÁJEM RD AŽ NA 1 ROK S NÁSLEDNÝM ODKUPEM

ODLOŽTE NÁKUP NEMOVITOSTI NA POZDĚJŠÍ DOBU A POČKEJTE NA VÝHODNĚJŠÍ ÚROK

NEBO KUPTE IHNED

Stavební práce na II. etapě byly zahájeny 10. 6. 2022!

Výběr fotografií z místa výstavby a okolí

Více fotografií z výstavby níže.

Popis projektu

Celý projekt se skládá z výstavby typových dvojdomů rozdělených na samostatné poloviny s vlastním pozemkem a číslem popisným. Obě poloviny navíc rozděluje zděná příčka z přístupové strany domu. Domy o velikosti 116 m2 s dispozicí 4+kk a variantou 5+kk, ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 450 m2 - 650 m2. Ty bude spojovat komunikace ze zámkové dlažby a to včetně chodníků pro pěší.

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, v provedení „na klíč.“ Ve velmi dobrém standardu. Povrchy kombinují plovoucí podlahu a keramickou dlažbu a obklady. K výrazným prvkům každého z domů je velkoformátové prosklení, a to zejména v 1.NP.K příjemným rysům představovaného projektu patří i to, že každý klient má vlastní prostor pro projednání svých individuálních potřeb a požadavků. Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, a to včetně instalace optických vláken pro rychlý přístup k internetu. Ke standardnímu vybavení rovněž patří příprava pro krbové kamna nebo krb.

Obec Komorní Hrádek a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1 exit 29, tj. 20 minut na okraj Prahy, druhým směrem je pak spojení do města Benešov s kompletní občanskou vybaveností.

Půdorys přízemí a patra, pohledy na dům, vizializace interiéru:

** Vizualizace mohou obsahovat nestandardní prvky. Standardní vybavení, které je obsaženo v základní ceně domu, je specifikované ve Standardech.


CENÍK – ETAPA II

Aktuální stav prodeje na telefonické vyžádání.
Stávající výměry pozemků byly upraveny dle Nového GP a skutečného provedení IS.
pořad. č. č. parcely výměra (m2) podlahová plocha (m2) cena celkem (Kč vč. DPH) stav
2 826/90 459 115 7 900 000,00 Kč volný
3 826/89 591 115 REZERVACE
6 826/86 557 115 8 099 000,00 Kč volný
7 826/85 662 115 REZERVACE
22 826/98 701 115 REZERVACE
23 826/97 521 115 REZERVACE
27 826/114 451 115 REZERVACE
28 826/113 481 115 REZERVACE
29 826/112 520 115 REZERVACE
30 826/111 503 115 REZERVACE
31 826/110 564 115 8 117 724,00 Kč volný
32 826/109 493 115 REZERVACE
33 826/108 511 115 REZERVACE
34 826/107 485 115 7 905 135,00 Kč volný
37 826/122 626 115 REZERVACE
38 826/121 643 115 REZERVACE
39 826/120 530 115 REZERVACE
40 826/119 603 115 8 223 000,00 Kč volný
41 826/118 484 115 7 992 444,00 Kč volný
42 826/117 537 115 8 045 000,00 Kč v jednání
43 826/116 555 115 8 094 000,00 Kč volný
44 826/115 636 115 8 312 000,00 Kč volný

CENÍK – ETAPA I

Aktuální stav prodeje na telefonické vyžádání.
Stávající výměry pozemků byly upraveny dle Nového GP a skutečného provedení IS.
pořad. č. č. parcely výměra (m2) podlahová plocha (m2) cena celkem (Kč vč. DPH) stav
8 826/84 706 115 REZERVACE
9 826/83 502 115 REZERVACE
10 826/82 451 115 REZERVACE
11 826/81 451 115 REZERVACE
12 826/80 455 115 REZERVACE
14 826/96 494 115 REZERVACE
15 826/125 465 115 REZERVACE
16 826/104 578 115 REZERVACE
17 826/103 488 115 REZERVACE
18 826/102 524 115 REZERVACE
19 826/101 647 115 REZERVACE
20 826/100 661 115 REZERVACE
21 826/99 627 115 REZERVACE
35 826/106 478 115 REZERVACE
36 826/105 460 115 REZERVACE


Dokumenty

Situace

V rámci projektu nejsou přípustné zásahy do exteriéru domů, tj. změna barvy fasád, přidávávat a ubírat okna (kromě záměny francouzského okna v kuchyni za klasické), měnit umístění komínů, měnit druh a výšku oplocení.


Fotografie a video z místa výstavbyPřehled realizovaných projektů

Polyfunkční bytový dům Sulice-Želivec

Bytový dům je moderní stavbou odpovídající současným trendům a nárokům na bydlení. Koncepčně se jedná se o třípodlažní objekt rozdělený na komerční, kancelářské a obchodní plochy umístěné zejména v 1. NP a částečně pak zasahující do 2. NP a bytovou, rezidenční část umístěnou výhradně ve 2. NP domu. Kanceláře ve 3. NP budou sloužit především potřebám a aktivitám developera, který zde buduje současně své nové sídlo společnosti.

VÝSTAVBA RD SULICE - HLUBOČINKA

Nabídka obsahuje prodej dvojdomu s vlastním vchodem a zahradou, nepodsklepený, střední velikosti s dispozicí 4+kk nebo 5+kk, na rovinatém pozemku o celkové rozloze 903 m2 - 1.384 m2 v projektu výstavby rodinných domů v obci Sulice-Hlubočinka, Praha-východ.

Green park Benešov

komerční plochy v nově vystavěném OC v Benešově


Písnice Vrtilka

Unikátní obytný soubor rodinných domů Rezidence VRTILKA je ojedinělý obytný projekt v rámci Prahy 4.

  • 70 vystavěných domů, dispozice 4+kk nebo 5+kk, garáž, garážové stání
  • zahrada za domem, užitná plocha domu 180 m2, obytná plocha domu 123 m2
  • plocha pozemků od 205,6 m2 do 288,7 m2