MB REAL INVEST

Prodej Ateliéru 4+kk/PS 101 m², Želivec – Sulice  

Místo: Rovná, Želivec - Sulice

Cena: 8.500.000 Kč vč. dph (možnost odpočtu 21% DPH)

Rád bych Vám představil zajímavou nemovitost na prodej. Jedná se o novostavbu, atelier s dispozicí 4+kk, venkovním parkovacím stáním a výměrou 101 m2. Atelier je součástí polyfunkčního domu a s převážně bytovými jednotkami, který se nachází v obci Sulice – Želivec, okr Praha východ. Atelier je ve vlastnictví developerské společnosti a při jeho koupi, si lze, odečíst 21% DPH.  To je zajímavé zejména pro plátce DPH, živnostníky a firmy.

Samotný atelier se nachází ve 3.NP a nabízí v mnoha směrech velmi nápadité a praktické řešení. Původní dispozice jedné otevřené místnosti byla rozdělena nenosnými příčkami a vznikl tak zajímavý prostor pro bydlení. Obývací, společenská nebo tvůrčí část atelieru s výměrou 40 m2 je propojena s kuchyňským koutem, jehož součástí je kuchyňská linka vč spotřebičů.

  Pocit většího prostoru navíc umocňují velkoformátová okna, umístěna po celé šířce pokoje. Ta se opakují i ve vedlejším pokoji s výměrou 13,5m2 se stejnou orientací. Další dva pokoje mají výměru 8 m2 a 15,5. m2 a jsou umístěné v řade za sebou. Vstupní hala a chodba  nabízí dostatek prostoru pro vestavěné skříně a úložné prostory. Příslušenství tvoří koupelna se sprchovým koutem a wc.

  Na podlahách v obytných částech je vinyl. V koupelně a wc jsou navrženy velmi kvalitní standardy keramických obkladů a podlah. K nadstandardní výbavě patří klimatizace v každé z ložnic. Vytápění je centrální, plynovým kotlem v domě. a v samotné jednotce pak teplovodní podlahové.  Ohřev vody el. bojlerem. Energetická třída domu je B, takže bydlení v něm nepřináší neočekávané náklady na jeho provoz.

  Samotný Bytový dům je moderní stavbou odpovídající současným trendům a nárokům na bydlení. Koncepčně se jedná se o dvoupodlažní objekt rozdělený na komerční, kancelářské a obchodní plochy umístěné zejména v 1.NP a částečně pak zasahující do 2.NP a bytovou, rezidenční část umístěnou výhradně ve 2.NP domu. Komerční část domu v tuto chvíli slouží k potřebám a aktivitám developera, který zde má sídlo společnosti. Rezidenční část představuje 13 bytových jednotek s různou dispozicí a to od 1+kk po 4+kk, doplněna o atelier. Budova je umístěna při komunikaci procházející obcí, přičemž orientace bytových jednotek zajišťuje maximální soukromí svým rezidentům.

   

  Obec Sulice je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností. Obec leží na státní silnici, která jí spojuje integrovanou příměstskou HD na stanici Metra C Budějovická cca za 20 minut, druhým směrem je pak spojení do obce Kamenice. Autem od lokality je napojení na pražský okruh spojující dálnici D1 a D5. V blízkosti obce byl vybudován zcela nový komplex ABC Sulice zahrnující supermarket, pizzerii, fitness, květinářství, školku a další služby. Další služby naleznete v nedaleké obci Jesenice.

  Koupě atelieru má svá specifika, ale v každém případě jde o zajímavou a netradiční možnost bydlení, zajímavé místo pro podnikání a stejně tak zajímavá příležitost k investici. Podrobnější informace u makléře.

  MB REAL INVEST

  Podrobné informace

  Užitná plocha

  101 m²

  Podlahová plocha

  101 m²

  výtah

  Ne

  Vlastnictví

  s.r.o.

  Parkování

  Venkovní stání

  Vytápění
  Centrální – plynový kotel v domě
  podlaha
  Teplovodní
  internet
  Optický
  Elektřina: 230 V

  Vytápění: Centrální – plynový kotel v domě

  Stav nemovitosti: Novostavba
  Umístění: Centrum obce

  Konstrukce budovy: Cihla

  Rok výstavby: 2021

  Stav nemovitosti: Novostavba první majitel
  Typ vlastnictví: s.r.o.
  Vybavení: Částečné
  Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II.

  Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
  Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle 78/2013 Sb.

  Cena: 8.500.000 Kč vč. dph (možnost odpočtu 21% DPH)

  MB REAL INVEST

  Vizualizace

  MB REAL INVEST

  Půdorysy

  MB REAL INVEST

  MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

  NEBO PROHLÍDKU?

  Formulář - prodej atelieru Želivec

  2 + 14 =

  MB REAL INVEST

  Umístění nemovitosti

  MB REAL INVEST

  Kontakt

  Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

  Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

  Telefon

  +420 702 205 636

  Email

  martin.bedrich@mbrealinvest.cz

  kanceláře

  Na Pankráci 1618/30, Praha 4