MB Real invest

prodej nemovitosti

MB REAL INVEST

Služby klientům při prodeji

Jsem vždy připraven, neschován, ale pod vlastní identitou převzít 100 % odpovědnost za realizaci celého obchodu, a to od jeho samého počátku při výběru nemovitosti a zajištění financování až po jeho dokončení při předání nemovitosti a pomoci při jednání s úřady.

Prezentace nemovitosti

2D a 3D vizualizace

Služby profesionálního fotografa

Homestaging

Web nemovitosti

Prezentace na soc sítích

Právní servis advokátní kanceláře

Zajištění PENB

Hypoteční servis – u všech bank a dle možností klienta

Daňový servis při prodeji a nákupu nemovitostí

MB REAL INVEST

Ukázka mé práce

Prezentace vybraných nemovitostí.

Prodej RD 3+kk/T, 95 m² s pozemkem 690 m²

Soběhrdy

PRODÁNO

Prodej RD 5+kk/G, na pozemku o velikosti 485 m²

Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

8.800.000 Kč

Prodej bytu 3+kk s lodžií, 67m²


Prokopova, Vlašim

PRODÁNO

MB REAL INVEST

Reference klientů

{

Pana Bedřicha a jeho služby mohu jen doporučit.
Je to profesionál, který svému oboru rozumí, má v něm bohaté zkušenosti a prodejem/koupí nemovitosti vás komfortně provede. Je vstřícný a vždy připraven pomoci/poradit/vyjednat co je třeba. A hlavně je to férový člověk, kterému můžete důvěřovat jedná na rovinu se všemi zúčastněnými stranami.
Až budu opět řešit nákup/prodej, ráda se na něj obrátím.

5
Kristýna Jahnová
{

Oceňuji profesionální přístup, dodržení termínů, maximální pomoc při zajištění hypotéky. MB realinvest mohu jen doporučit, určitě nebudete zklamáni.

5
Valja Velíšková
{

Před lety jsem se rozhodla, že prodám svůj velký dům a koupím si menší. Žádné velké zkušenosti v oblasti realit jsem neměla a velké množství realitních kanceláří mi nahánělo hrůzu. Měla jsem velké štěstí, poznala jsem pana Bedřicha. Od prvního setkání jsem byla přesvědčená, že jednám s velkým profesionálem, vše mi vysvětlil, vždy dodržel vše, na čem jsme se dohodli a hlavně všechno zařídil. Dům se prodal a p. Bedřich mi pomohl i koupí menšího domečku, za což jsem mu moc vděčná. Spolehlivé, příjemné, empatické a klidné jednání je jeho velkou předností. Kéž by bylo více makléřů na takové úrovni a lidí se zlatým srdíčkem jako je p. Bedřich. Přeji zdraví a ať se stále daří NEJLEPŠÍMU MAKLÉŘI v Čechách!!

5
Lenka Mikšovská
{

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři za perfektní spolupráci a servis při prodeji bytu. Pan Bedřich byl velmi ochotný, vstřícný a profesionální. Oceňuji především velkou ochotu, nadstandardní péči i odbornost. Velmi rychlé, profesionální jednání a dobré znalosti v oboru. Doporučuji všem, kteří chtějí mít zařízený perfektní prodej nemovitosti.

5
Kateřina Carroll
{

U pana Martina Bedřicha velmi hodnotím jeho férový a profesionální přístup, péči a energii, které věnoval prodeji mého bytu v Praze 1. a to od samého počátku navázání naší spolupráce až po závěrečnou administrativu. Po celou dobu prodeje mne soustavně informoval o nabídkách, ale jinak zajistil prohlídky se zájemci a veškeré jednání s nimi. Po výběru kupujícího precizně formuloval rezervační a kupní smlouvu a zajistil veškeré následné kroky spojené s převodem. Nakonec zajistil i bezproblémové předání bytu a nabídl i asistenci s převodem energií. Za mne tedy stoprocentní spokojenost, nad rámec mého očekávání.

5
Hanuš Frolík

 MB REAL INVEST

Video prezentace nemovitostí

MB REAL INVEST

Jsem Vaším průvodcem při prodeji nemovitosti.

zkušeností

Rychlý kontakt

Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt - Prodej nemovitosti

3 + 3 =

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4