MB REAL INVEST

VÝSTAVBA 3 RD KAMENICE, PRAHA VÝCHOD

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností Skala Invest Group s.r.o, nový rezidenční projekt
„Rezidence Ringhofferova“ výstavby „rodinných domů“ v obci Kamenice, Ringhofferova, Praha východ. Komorní projekt výstavby
3 samostatných rodinných domů je budoucí součástí centra obce. Navazuje tak na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního a současného bydlení.

Celý projekt se skládá z výstavby 3 originálně řešených domů s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy s obytnou plochou 128, 125 a 127 m² a dispozicí 5+kk ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti 675, 540 a 535 m². Společným pozemkem je pak příjezdová komunikace, vedoucí ke každému domu. Součástí každého z domů je garáž, terasa u domu a kryté parkovací stání pro 2 vozy.

Podrobný popis projektu

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, z červených cihel (např. Porotherm, Heluz, Wieneberger,) v provedení „na klíč.“ Ve velmi dobrém standardu. K výrazným prvkům každého z domů je velkoformátové prosklení, a to zejména v 1. NP. Dvojbarevná plastová okna, v kombinaci vnitřní bílá, venkovní hnědá, v celém domě jsou doplněna o venkovní rolety v barvě venkovních okenních rámů. Vnější fasádu tvoří probarvená omítka v kombinaci s moderním a funkčním plechovým obkladem. Střecha je pultová s falcovaným plechem.

Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, plyn, voda, elektřina, kanalizace, a to vč instalace optických vláken pro rychlý přístup k internetu. Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady.

Primárním zdrojem vytápění tepelné čerpadlo vzduch–voda. Doplňkovým pak krbová kamna. Rozvod tepla v 1. NP podlahové teplovodní a ve 2. NP deskové radiátory. Hlavním zdrojem vytápění je elektrický kotel v kombinaci s podlahovým topením v přízemí a moderními radiátory. Plynový kotel je možný v rámci klientských změn. Ke standardnímu vybavení rovněž patří příprava pro krbová kamna nebo krb. Komín jako přiznaný architektonický prvek je veden při venkovní fasádě domu. Energetická třída domů je „A“ velmi úsporná.

** Vizualizace mohou obsahovat nestandardní prvky. Standardní vybavení, které je obsaženo v základní ceně domu, je specifikované ve Standardech.

Lokalita

Obec Kamenice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1, nebo po státní komunikaci, cca 20 minut na okraj Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost, a to včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka, supermarket Billa, restaurace a kulturní dům.

MB REAL INVEST

Plán a půdorysy

MB REAL INVEST

Ceník a nabídka

AKTUÁLNÍ STAV PRODEJE NA TELEFONICKÉ VYŽÁDÁNÍ.
typdispozicepozemek (m2)užitná plocha (m2)podíl na společné cestě (m2)2 parkovací stánístav
C5+kk/G543142103v ceněv jednání
B5+kk/G535141103v ceněv jednání
A5+kk/G676143103v ceněv jednání

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - projekt Kamenice

6 + 5 =

MB REAL INVEST

Dokumenty a technická specifikace

Developer
Skala Invest Group s.r.o

Podrobné informace o aktuální nabídce domů na vyžádání zde – martin.bedrich@mbrealinvest.cz

MB REAL INVEST

Aktuální fotky z místa stavby

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4