MB REAL INVEST

Pronájem kancelářských prostor 28 m²

Místo: táborská, benešov

Cena: 3.360 Kč/měs

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v blízkosti centra města Benešov v ulici Táborská. Komerční prostory jsou soustředěny v bývalé administrativní budově Pivovaru Ferdinand, který je také jeho vlastníkem. Předmětem nabídky jsou prostory ve 2.NP, a to o celkové výměře 28 m2. Tyto prostory byly dříve využívány jako kanceláře účetní firmou.. Základní standard prostor tvoří výmalba, plastová okna, látkové žaluzie a zátěžový koberec na podlaze. Prostory se nabízí prázdné bez vnitřního vybavení. V případě potřeby je možné pronajmout k tomuto prostoru ještě malý sklad, kancelář hned naproti, který má výměru cca 8 m2. Lze také využívat společnou kuchyňku, která se nachází na patře.

Na patře je rovněž k dispozici wc. Budova je stavebně i provozně rozdělena na dvě části, rovnoměrně rozložených do 2.NP a to na část pro obchod a služby a část kancelářskou, administrativní. Pro obě tyto části slouží centrální vchod, přístupný z hlavní ulice. Obě patra pak rozděluje, ale i v případě potřeby spojuje otevřené schodiště. Poloha domu v blízkosti centra města a Pivovaru je snadno dohledatelnou a dostupnou adresou pro své klienty. Mezi další bonusy patří možnost parkování, zastávka autobusu přímo před domem. Prostory jsou volné a ihned k dispozici. Ceny nájmů a služeb jsou uvedeny bez DPH. (v případě neplátce se DPH za pronájem prostor neúčtuje). Díky nízkému nájmu, ale solidnímu pronajímateli, vlastníkovi, doporučujeme i začínajícím podnikatelům. Prostory jsou volné a ihned k dispozici.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

28 m²

druh objektu

cihlový

Parkování

Venkovní stání

Vytápění
Ústřední – dálkové
cena
4.200 Kč/měsíc
výtah

Ne

Patro

2.patro

Vlastnictví

s.r.o.

Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230 V

Zdroj teplé vody: Elektrický se zásobníkem (bojler)

Stav nemovitosti: Velmi dobrý

Konstrukce budovy: Cihla
Připojení na internet: Wi-Fi

Volný od: Ihned
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, Vlak
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: G – Mimořádně nehospodárná dle 78/2013 Sb.
Poplatky a služby: 3.360 Kč / měsíc

Cena: 3.360 Kč/měs

MB REAL INVEST

Půdorys

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

6 + 12 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4