MB REAL INVEST

Pronájem komerční a obchodní jednotka 440 m² v novostavbě MO House Želivec

Místo: Sulice - želivec

Cena: 90.000 Kč + DPH/ měsíc

Nabízím k dlouhodobému pronájmu komerční a obchodní jednotku, v novostavbě polyfunkčního domu v obci Sulice-Želivec, v okr Prahy východ. Komerční prostor o celkové výměře 440 m² je umístěn v 1.NP. Celková dispozice nabízeného komerčního prostoru je opticky a projektově rozdělena na 2 základní části, a to na: 1. recepci s klientskou zónou a showroom. Obě tyto části jsou navrženy jako volně průchozí s možností libovolného oddělení. To vše je doplněno o nezbytné soc zázemí, vč šaten, sprch, wc a kuchyňky. Součástí prostor je také jednací místnost a kancelář. Recepce je přístupná přímo z hlavního vchodu a showroom má pravidelný tvar obdélníku. Navržené prosklené plochy po obvodu mají pak dvojí funkci, a to jako zdroje denního světla, a také jako prezentační výlohy. Výška stropů v jednotce je 2,62 m. Vytápění je podlahové, doplněné konvektory pod okny.

Celý prostor byl navržen architektem v industriálním stylu s přiznanými betony a působí tak moderně a nadčasově. V současné době je tento prostor využíván jako showroom a klientské centrum pro potřeby Vlastníka a Developera projektu. Je zde expozice podlah a dveří. Ke komerční jednotce patří hned několik parkovacích stání s možností manipulace se zbožím. K dispozici jsou sekční vrata s výškou 2,50 m pro zásobování nebo vjezd a instalaci např vozů nebo nadměrných nákladů. Využití komerčních ploch je prakticky bez omezení. A vzhledem k umístění celého domu, přímo u hlavní komunikace, je ideálním místem jako prodejní, obchodní prostor. Je zde možné také umístit sídlo firmy s nerušícím provozem, apod.

Samotný polyfunkční dům je moderní stavbou odpovídající současným trendům a nárokům na bydlení a podnikání. Koncepčně se jedná se o dvoupodlažní objekt rozdělený na komerční, kancelářské a obchodní plochy umístěné zejména v 1.NP a částečně pak zasahující do 2.NP a bytovou, rezidenční část umístěnou výhradně ve 2.NP domu. Budova je umístěna při hlavní komunikaci procházející obcí, a to je důležitým faktorem při rozhodování o umístění zejména obchodních jednotek. Obec Sulice je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností.

 

Obec leží na státní silnici, která jí spojuje integrovanou příměstskou HD na stanici Metra C Budějovická cca za 20 minut, druhým směrem je pak spojení do obce Kamenice. Autem od lokality je napojení na pražský okruh spojující dálnici D1 a D5. V blízkosti obce byl vybudován zcela nový komplex ABC Sulice zahrnující supermarket, pizzerii, fitness, květinářství, školku a další služby. Další občanská vybavenost je dostupná v obci Jesenice, která je vzdálená 5 min. jízdy autem, popřípadě autobusem integrované MHD.

Nabízené prostory jsou k dispozici od 01.2023. nájemné ve výši 90.000,-Kč+DPH a + služby ve výši 10.000,-kč, kauce ve výši 90.000,-Kč+DPH, odměna zprostředkovateli ve výši 90.000,-Kč+DPH.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

440 m²

nebytová plocha

440 m²

Parkování

Venkovní stání

Vytápění
V domě, elektrické, radiátory
Kauce
90.000 Kč+DPH
výtah

Ne

Sklep

Ne

Vlastnictví

Osobní

Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230/400 V

Vytápění: V domě, plynové, radiátory
Zdroj teplé vody: Shodný s vytápěním

Stav nemovitosti: Velmi dobrý

Konstrukce budovy: Cihla
Celkem pater: 1

Počet nadzemních podlaží: 2
Rok výstavby: 2021

Stav nemovitosti: Novostavba první majitel
Typ vlastnictví: s.r.o.
Krátkodobý pronájem: Ne

Zařízeno: Nezařízeno
Volný od: 01.01.2023
Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II.
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle 78/2013 Sb.

Cena: 90.000 Kč + DPH/ měsíc

MB REAL INVEST

Půdorys

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - pronájem komerce Želivec

4 + 1 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4