MB REAL INVEST

Pronájem komerčních prostor 230 m²

Místo: Táborská, Benešov

PRONAJATO

Nabízím k dlouhodobému pronájmu komerční, kancelářské, skladové nebo výrobní prostory, které jsou součástí areálu Pivovaru Ferdinand v Benešově, ulici Táborská. Předmětem nabídky jsou kancelářské prostory o celkové výměře 230 m² umístěné v samostatné dvoupodlažní budově, se samostatnými vstupy ve dvou úrovních.

Kancelářská, administrativní část je druhým patrem celé budovy. Admin zázemí tvoří hned několik kanceláří a jedna prostorná zasedací místnost s kuchyňkou.

Kanceláře jsou vybaveny původním nábytkem, který je k dispozici. Jsou zde také další skladové prostory a soc zařízení. K technickému zázemí patří možnost připojení k internetu, vlastní server. Mezi nesporné výhody zcela jistě patří bezproblémový příjezd a parkování hned několika vozů vč dodávkových, ostraha celého areálu a dostatečný manipulační a skladovací prostor.

K dalším bonusům je možné zařadit i fakt, že kanceláře se nachází přímo ve městě s dobrou dopravní dostupností i pro budoucí zaměstnance. Vlak 10 min chůze, aut zast. přímo před vchodem. Samotné město Benešov je pak dobře logisticky dostupné po dálnici D1.

V současné době jsou kanceláře nevyužívané a k dispozici po dohodě. Využití těchto prostor je velmi široké od nerušící výroby po zázemí sídla firmy. Nedoporučujeme pro zřízení jakýchkoliv služeb s velkou fluktuací klientů z ulice. Vlastník objektu preferuje dlouhodobý pronájem solidního nájemce.

Nájemné 20.000,- Kč, kauce 20 000,- Kč, odměna zprostředkovateli 20.000,- Kč. poplatky nastavení dle aktuální spotřeby a využití. Doporučujeme.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

230 m²

Parkoviště

Ano, veřejné

Patro

2.patro

Vybavení

Kuchyňská linka, nábytek

Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230/400 V

Zdroj teplé vody: Shodný s vytápěním

Vytápění: V domě, elektrické, radiátory

Parkování: U domu (veřejné)
Konstrukce budovy: Cihla
Zařízeno: Částečně zařízeno
Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Vlak
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: G – Mimořádně nehospodárná

pronajato

MB REAL INVEST

Půdorys

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4