MB REAL INVEST

Pronájem komerčního areálu 1.800 m², pozemek 8.500 m², Vlašimská, Benešov

Místo: BEnešov u prahy

Cena: na dotaz

Jak bájný Fénix, který vstal z popela, tak stejně byl, znovu postaven na základech toho původního zcela nový Komerční areál, který se stává výraznou dominantou v oblasti komerce ve městě Benešov u Prahy.

S potěšením Vám tak mohu, představit a nabídnout k dlouhodobému pronájmu moderní komerční prostory s aktuální výměrou 1.800 a s další možností rozšíření až na 2.500 , které se nachází na vlastním oploceném pozemku o rozloze 8.500 . Dispozice zděné zateplené budovy, je rozdělena do třech podlaží a třech základních sekcí.

V 1.NP s výměrou 820 jsou umístěny showroom s prosklením do dvora a ulice, garáže a dílny s pojezdovou bránou pro osobní vozidla a nákladní vozidla. Součástí jsou soc. zařízení, šatny a kanceláře.

Ve 2.NP s výměrou 370 přístupné po ocelovém schodišti nebo samostatným vstupem jsou umístěny tři vzájemně propojené prostory s designovým led osvětlením, které se opakuje v celé budově.

Ve 3.NP s výměrou 420 se nachází samostatný a v celku jedinečný prostor pravidelného obdélníkového tvaru. Ten je opět přístupný nezávisle na obou nižších patrech.

A jako poslední volná jednotka je zde 2 podlažní oktagon navazující z boku na hlavní budovu. Zde byla a je myšlenka centrálního vstupu, recepce a restaurace.

Před budovou je 32 parkovacích míst. A dalším prostorem nabízeným k pronájmu je zpevněná plocha o velikosti 1.600 . Tuto plochu je možné také zastřešit nebo ji částečně zastavět.
Areál může sloužit jednomu silnému nájemci nebo hned několika, ale vždy tak, aby si nepřekáželi a vzájemně se neomezovali. Statečnou myšlenkou vlastníka bylo a je zde vybudovat sportovní areál s indoor aktivitami, a tak pokud by někdo takový přišel, bude mít jistou preferenci. V tuto chvíli je, ale záměr jednoznačný- prostory obsadit a vdechnout tomuto místu opět život.

Celkové dokončení areálu se plánuje na 03.-04.2023 a prostory budou předávány, vzhledem k jejich různé možnosti využití, většinou ve stavu Cat A nebo Cat A+. A to znamená možnost velmi rychlého startu a provozu. Veškeré technické dotazy budou na vyžádání zaslány a zodpovězeny.

Možnost prohlídek areálu a prostor je samozřejmě možný po dohodě s makléřem už nyní. Cena nájemného, doba nájmu a obchodní podmínky budou řešeny s každým nájemcem individuálně. 

Mezi bonusy zcela jistě patří bezproblémový příjezd kamionů, ostraha celého areálu a dostatečný manipulační a skladovací prostor. Mezi nesporné výhody patří i fakt, že celý areál se nachází přímo ve městě s dobrou dopravní dostupností i pro budoucí zaměstnance. Samotné město Benešov je pak dobře logisticky dostupné po dálnici D1.

Využijte jedinečné nabídky a příležitosti, volejte nebo pište.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

1.800

Plocha pozemku

8.500

Parkování

32 parkovacích míst

Vytápění
plynový kotel, medium radiátory
Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230/400 V

Vytápění: plynový kotel, medium radiátory
Voda: vl. studna + možnost přípojky na veřejný vodovod
Kanalizace: septik
Stav nemovitosti: Novostavba

Konstrukce budovy: Cihla
Celkem pater: 2

Počet nadzemních podlaží: 3
Rok výstavby: 2023

Krátkodobý pronájem: Ne

Zařízeno: Cat A nebo Cat A+
Volný od: 05.2023
Dopravní dostupnost: vlak, PID, dálnice D1, silnice I.tř.
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: po kolaudaci bude doplněno

Cena: na dotaz

MB REAL INVEST

Půdorysy

Půdorys 1.NP
Půdorys 2.NP
Půdorys 3.NP
Pohledy
Situace

MB REAL INVEST

Vizualizace

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - pronájem komerce Želivec

10 + 10 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4