MB REAL INVEST

Pronájem výrobních prostor a skladů 728 m² Vlašimská, Benešov

Místo: Vlašimská, BENEŠOV

Cena: 145.000 Kč/ měs. + služby

Jak bájný Fénix, který vstal z popela, tak stejně byl, znovu postaven na základech toho původního zcela nový Komerční areál, který se stává výraznou dominantou v oblasti komerce ve městě Benešov u Prahy. PŘEDMĚTEM TÉTO NABÍDKY JSOU PROSTORY SE SAMOSTATNÝM VJEZDEM A VSTUPEM. Jedná se výrobní prostory o celkové výměře 376 m², s pravidelným obdélníkovým půdorysem a otevřenou dispozicí. Součástí této jednotky a k ní náležející další prostory jsou dílny a sklady s celkovou výměrou 188 m². dále pak samostatná garáž – dílna s výměrou 108 m². Nedílnou součástí je pak soc. zařízení a šatny s výměrou cca 56 m². Před budovou je celkem 32 parkovacích míst. Přičemž počet náležející této jednotce je na dohodě s vlastníkem budovy.

Příjezd nákladních vozů nebo kamionu je možný. Celkové dokončení areálu se plánuje na 03.- 04.2023 a prostory budou předávány, vzhledem k jejich různé možnosti využití, většinou ve stavu Cat A nebo Cat A+. A to znamená možnost velmi rychlého startu a provozu. Veškeré technické dotazy budou na vyžádání zaslány a zodpovězeny. Možnost prohlídek areálu a prostor je samozřejmě možný po dohodě s makléřem už nyní. Cena nájemného, doba nájmu a obchodní podmínky budou řešeny s každým nájemcem individuálně.

Kapacita celého areálu je cca 1.800 m² a s další možností rozšíření až na 2.500 m², které se nachází na vlastním oploceném pozemku o rozloze 8.500m². Dispozice zděné zateplené budovy, je rozdělena do třech podlaží a třech základních sekcí. A dalším prostorem nabízeným k pronájmu je zpevněná plocha o velikosti 1 600 m². Tuto plochu je možné také zastřešit nebo ji částečně zastavět. Areál může sloužit jednomu silnému nájemci nebo hned několika, ale vždy tak, aby si nepřekáželi a vzájemně se neomezovali.

 

Mezi bonusy zcela jistě patří bezproblémový příjezd kamionů, ostraha celého areálu a dostatečný manipulační a skladovací prostor. Mezi nesporné výhody patří i fakt, že celý areál se nachází přímo ve městě s dobrou dopravní dostupností i pro budoucí zaměstnance. Samotné město Benešov je pak dobře logisticky dostupné po dálnici D1.
Využijte jedinečné nabídky a příležitosti, volejte nebo pište.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

728 m²

plocha celého pozemku

8.500 m²

Parkování

32 parkovacích míst

Vytápění
plynový kotel, medium radiátory
Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230/400 V

Vytápění: plynový kotel, medium radiátory
Voda: vl. studna + možnost přípojky na veřejný vodovod
Kanalizace: septik
Stav nemovitosti: Novostavba

Konstrukce budovy: Cihla
Celkem pater: 2

Počet nadzemních podlaží: 3
Rok výstavby: 2023

Krátkodobý pronájem: Ne

Zařízeno: Cat A nebo Cat A+
Volný od: 05.2023
Dopravní dostupnost: vlak, PID, dálnice D1, silnice I.tř.
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: po kolaudaci bude doplněno

Cena: 145.000 Kč/ měs. + služby

MB REAL INVEST

Půdorysy

Půdorys 1.NP
Půdorys 2.NP
Půdorys 3.NP
Pohledy
Situace

MB REAL INVEST

Vizualizace

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - pronájem komerce Želivec

5 + 11 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4