MB REAL INVEST

Prodej RD 3+1/2G, 130 m² s pozemkem 654 m²

Místo: Na okraji, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Cena: 8.000.000Kč

INFLACE ROSTE A CENY STOUPAJÍ, ALE MY ZLEVŇUJEME A TO ROVNOU O 500.000,- KČ! ZA CENU STAVEBNÍ PARCELY V TÉTO LOKALITĚ nabízím k prodeji samostatný, rodinný dům s dispozicí 3+1 a dvěma garážemi, s podlahovou plochou 130 m², stojící na rovinatém pozemku o výměře 654 m2, v jihozápadní části města Brandýsa nad Labem, v ulici Výletní. Dům je součástí vyhledávané, rezidenční klidové zóny města, zastavěné výhradně rodinnými domy.

Dům samotný je patrovou, zděnou stavbou, s rovnou střechou, v původním a udržovaném stavu, vystavěný a dokončený v 80. letech. Je na novém majiteli, zda se pustí do rekonstrukce a úprav stávajícího domu nebo zda se rozhodne pro stavbu zcela novou. Současná dispozice domu je rozdělena do 1.NP a obytného suterénu se samostatným vchodem. První nadzemní podlaží je řešeno jako 2+1 se vstupní halou. Jeho součástí je také koupelna s vanou a samostatné WC.

Obývací pokoj je hlavní společenskou místností a k dispozici je i dřevěný bar. Kuchyně je vybavena jednoduchou kuchyňskou linkou se spotřebiči vč. lednice. Omítky a stropy mají ozdobné štuky a na betonových podlahách je PVC s kusovými koberci. V koupelně a wc pak keramický obklad.

Vstupní hala je vyzdobena loveckými trofejemi. V obytném suterénu domu se nachází jeden pokoj využívaný k neformálnímu setkávání s přáteli. Další součástí suterénu jsou technická místnost a 3 samostatné sklepy. Propojeni s 1.NP by bylo zcela jistě možné. Další možnost případného rozšíření domu a jeho obytné části je směrem vzhůru. A to o jedno celé patro.

K domu patří samostatná zděná garáž pro jedno auto. Druhou garáží je dřevěná stavba vystavěná na zpevněné ploše s příjezdem přímo z ulice. Zde je možno zaparkovat např. přívěs s lodí nebo karavan. Další samostatnou stavbou na pozemku je hospodářská budova, využívaná pro ustájení „ponyho“, ale lze ji využít i jinak. Z druhé strany budovy je pak prosklený altán. 

Dům je napojen na všechny dostupné IS (plyn, voda, el, kanalizace) a primárním zdrojem tepla je plynový kotel s topnými tělesy. Další možností vytápění je instalace krbu nebo krbových kamen, připojením k původnímu komínu. Zahrada za domem je klidným místem pro venkovní posezení s rodinnou. Je zde místo do budoucna pro bazén i grilování.

Celý pozemek je oplocen drátěným plotem s podezdívkou a vjezdová brána je na dálkové ovládání. Dům je v současné době prázdný a pravidelně udržovaný. Příjemným bonusem pro někoho může být ponechání jednotlivých kusů nábytku. Jeho vystěhování však nemá na konečnou cenu nemovitosti žádný vliv. V okolí domu je možné se vydat na procházky do parků a místnímu jezeru. V pochozí vzdálenosti je také stanice autobusu nebo vlaku.

Město Brandýs n/L je místem s výbornou dopravní dostupností a přímým spojem do Prahy. Autem je díky dálnici spojení s Prahou otázkou 15 minut. To vše jsou důvody, proč je město Brandýs atraktivním místem pro developery a vyhledávaným místem pro bydlení. Nemovitost je bez zástav a právních břemen. Rozhodně doporučuji.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

3+1

Obytná plocha

130 m²

Plocha pozemku

654 m²

Zastavěná plocha

67 m²

Balkón

Ne

Terasa
Ne
Sklep

Ano

Vlastnictví

Osobní

Rok výstavby: 1978

Elektřina: 230/400 V

Zdroj teplé vody: Elektrický se zásobníkem (bojler)
Vytápění: V domě, plynové, radiátory
Parkování: Garáž
Konstrukce budovy: Smíšená
Stav nemovitosti: Udržovaný původní stav
Dopravní dostupnost: MHD, Auto, Vlak
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: C – Úsporná

Cena: 8.000.000 Kč

MB REAL INVEST

Půdorysy

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - prodej RD Brandýs nad Labem

5 + 15 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4