MB REAL INVEST

Prodej RD 5+kk/G, na pozemku 564 m²

Místo: Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

Cena: 8.000.000 Kč

Virtuální prohlídka

DO KONCE ZBÝVÁ UŽ JEN PÁR DNŮ A POSLEDNÍ DVA VOLNÉ DOMY!
PRÁZDNINOVÁ AKCE NA DOMY PŘED DOKONČENÍM! Jedinečnou nabídku lze získat s uzavřenou rezervací do konce srpna 2023.

Nabízíme dvoupodlažní dům typu ARRAN 5+kk/G, nově s užitnou plochou 143 m2 vč. garáže 16 m2 a příplatkové venkovní terasy ze zámkové dlažby s výměrou
30 m2, na vlastním pozemku, se samostatným vchodem a zahradou o výměře 564 m2 (826/110). Dům je součástí pokračující výstavby rodinných domů v obci Komorní Hrádek u Chocerad, okres Benešov. Domy se nabízí jako dokončené a v ceně domu je zahrnuta stavba domu na klíč včetně základů, pozemku, chodníčků a parkovacích stání, oplocení ze tří stran  oddělující obě poloviny domu. V ceně není oplocení z uliční části domu.

Dům samotný je zděnou stavbou, postavený na betonové desce. Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu domu. Kuchyňskou linku na míru od značky Gorenje, lze získat s 30% slevou!  Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K nebytovým částem pak patří garáž, se sekčními vraty Lomax  na dálk. ovládání, integrovaná do domu. Ve 2.NP jsou čtyři ložnice a koupelna s oknem a WC. Obě koupelny nabídnou moderní obklady a sanitu a vybírat je možné hned z několika dekorů. Zcela novým prostorem v domě je pochozí půda s výměrou 28 m2, přístupná z chodby po stahovacím žebříku. Je to další skvělý úložný prostor pro tento dům. Příčky oddělující jednotlivé pokoje, jsou nosné a nelze je odstranit. Na podlahách kromě dlažby je lepený vinyl. Primárním zdrojem vytápění je el. topná spirála, Wi-fi termostaty +přímotopy + krbová kamna Thorma Merano 5kW. Příprava TUV pomocí FVE + zásobník TUV 200l. příplatkové je pak možnost tepelného  čerpadla voda-vzduch s teplovodním podlahovým rozvodem. Ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem.  

Teplotu v každé místnosti lze ovládat samostatně Dům je napojen na všechny dostupné IS, a to včetně instalace optických kabelů. Dům s č. 31 je v pokročilé fázi rozestavěnosti a bydlet v něm je tak možné během pár měsíců. Další realizace zbývajících RD jsou plánovány vždy postupně a na termín jejich dokončení je třeba, se spojit s makléřem. Konečná podoba projektu je včetně dokončených komunikací a chodníků. Průkaz energetické náročnosti budovy B.

Způsob financování, doba dokončení stavby a veškeré použité standardy a vybavení domu je podrobně popsáno na webových stránkách prodejce. Obec Komorní Hrádek je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností.

Obec Komorní Hrádek a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1 exit 29, tj. 20 minut na okraj Prahy, druhým směrem je pak spojení do města Benešov s kompletní občanskou vybaveností. Možné financovat hypotečním úvěrem-financování projektové. Více informací na schůzce, kterou si s Vámi rádi sjednáme.

 

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

5+kk

Užitná plocha

143 m²

Plocha pozemku

564 m²

Zastavěná plocha

79 m²

Balkón

Ne

Terasa
Ano 30 m²
Garáž

Ano 16 m²

Vlastnictví

s.r.o.

Rok výstavby: 2022

Elektřina: 230 V

Zdroj teplé vody: Bojler
Vytápění: V domě, tepelné čerpadlo voda-vzduch, podlaha
Parkování: Garáž, Venkovní stání
Konstrukce budovy: Cihla
Stav nemovitosti: Projekt
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Dálnice
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Místní úřad
Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle vyhlášky 78/2013Sb

Cena: 8.000.000 Kč

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - Prodej RD 5+kk/G, na pozemku 564 m²,, Komorní Hrádek

8 + 3 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4