MB REAL INVEST

Prodej RD A 5+KK/G,
143 m², pozemek 665 m²

 

Místo: Ringhofferova, Kamenice, Praha východ

Cena: 15.390.000,-Kč

Nabízíme k prodeji současný a originálně řešený rodinný dům s dispozičním řešením 5+kk, s terasou, garáží a zastřešeným parkovacím stáním pro dva vozy s celkovou užitnou plochou 143 m2, a to vše na vlastním pozemku o výměře 665 m2. k domu náleží ještě podíl 1/3 na příjezdové cestě s výměrou 107m2. Dům je součástí zcela výjimečného, nově vznikajícího komorního projektu „Residence Ringhoferova“ výstavby 3 rodinných domů v centru obce Kamenice, okres Praha východ. Výstavba domů bude zahájena dle individuálních projektů, v termínu od 04.2024 a dokončena nejpozději v v létě roku 2026.

Stavebně je pak rozdělena postupně do třech etap v pořadí domů označených: C, B, A. přičemž dům C má již svého klienta. V současné době probíhají přípravné práce na kultivaci celého pozemku. Domy se nabízí jako dokončené a v ceně domu je zahrnuta stavba domu na klíč včetně pozemku, zastřešených parkovacích stání a oplocení ze tří stran. Dům samotný je zděnou stavbou, postavený na betonové desce. Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je garáž integrovaná do domu o velikosti 17 m2 s vraty na dálkové ovládání, vstupní hala, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 37 m2 a přímým vstupem do zahrady. V tomto podlaží je také samostatné wc, technická místnost a komora. V obývacím pokoji je příprava pro krbová kamna nebo krb. Komín je přiznaný a vedený po fasádě domu

Ve 2.NP propojené betonovým monolityckým schodištěm jsou tři ložnice a pracovna. Rodičovská ložnice s výměrou 15 m2  má privátní koupelnu s wc  sprch. koutem a šatnu. Druhá koupelna s vanou a wc je volně přístupná z ostatních pokojů. Vnitřní povrchy v celém domě kombinují třívrstvou dřevěnou podlahu, velkoformátovou keramickou dlažbu a obklady. Všechny pokoje jsou světlé a prostorné, také díky vysokým francouzským oknům. Dvojbarevná plastová okna, v moderní kombinaci antarcit-bílá, v celém domě jsou doplněna o venkovní žaluzie na el pohon. Vnější fasádu tvoří probarvená omítka Střecha je pultová s falcovaným plechem. Primárním zdrojem vytápění tepelné čerpadlo vzduch-voda. Doplňkovým pak krbová kamna. Rozvod tepla podlahové teplovodní Dům je napojen na všechny dostupné IS, elektřina, voda, kanalizace a instalace optických kabelů pro rychlý přístup k internetu.

Možnost plynové přípojky je v rámci nadstandardních úprav. Energetická třída domů je „A“ velmi úsporná. Obec Kamenice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1, nebo po státní komunikaci, cca 20 minut na okraj Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost, a to včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka, supermarket Billa, restaurace a kulturní dům. Způsob financování, veškeré použité standardy a vybavení domu je podrobně popsáno na web stránkách prodejce. Možnost financovat hypotečním úvěrem-financování projektové. Více informací na schůzce, kterou si s Vámi rádi sjednáme.

MB REAL INVEST

Fotogalerie

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

5+kk

Obytná plocha

143 m²

Plocha pozemku

665 m²

Garáž

ANO

Rok výstavby: 2024

Elektřina: 230 V

Vytápění: tepelné čerpadlo vzduch-voda, krbová kamna
Parkování: Garáž
Konstrukce budovy: zděná stavba
Stav nemovitosti: Projekt
Dopravní dostupnost: Autobusová doprava, Auto, Dálnice
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Obchod, Kulturní dům
Energetická náročnost budovy: A – velmi úsporná

Cena: 15.390.000 Kč

MB REAL INVEST

Půdorysy, pohledy a situace

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - Prodej RD 5+kk/G, na pozemku 655 m², Ringhoferova, Kamenice

9 + 1 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4