MB Real invest

reference

MB REAL INVEST

Co o mně říkají klienti

{

Pana Bedřicha a jeho služby mohu jen doporučit.
Je to profesionál, který svému oboru rozumí, má v něm bohaté zkušenosti a prodejem/koupí nemovitosti vás komfortně provede. Je vstřícný a vždy připraven pomoci/poradit/vyjednat co je třeba. A hlavně je to férový člověk, kterému můžete důvěřovat jedná na rovinu se všemi zúčastněnými stranami.
Až budu opět řešit nákup/prodej, ráda se na něj obrátím.

5
Kristýna Jahnová
{

Oceňuji profesionální přístup, dodržení termínů, maximální pomoc při zajištění hypotéky. MB realinvest mohu jen doporučit, určitě nebudete zklamáni.

5
Valja Velíšková
{

S Martinem jsme se pracovně potkali na jednom malém projektu a toto setkání určilo naší další spolupráci. Od roku 2014 řešíme společně malé a střední developerské projekty a vše kolem a rezidenčního bydlení. Je fajn když se člověk se může opřít o názor dalšího kolegy. Svými názory a pohledy na danou věc se doplňujeme, ale mnohdy diskutujeme. Jako makléře ho mohu jen doporučit, budete v těch správných rukách.

5
Jana Vilímková
{

S p. Martinem Bedřichem spolupracujeme již několik let, a to v oblasti pronájmů bytových a nebytových prostor. Toto partnerství nám velmi vyhovuje z mnoha důvodů. Vážíme si jeho znalostí a zkušeností z realitního trhu, profesionálního zpracování našich nabídek k pronájmu a také velmi příjemného jednání. Pronájem prostor je pro nás doplňkovou činností, využití externích služeb nám proto plně vyhovuje.

5
Pivovar Ferdinand, Lada Pallová
{

Před lety jsem se rozhodla, že prodám svůj velký dům a koupím si menší. Žádné velké zkušenosti v oblasti realit jsem neměla a velké množství realitních kanceláří mi nahánělo hrůzu. Měla jsem velké štěstí, poznala jsem pana Bedřicha. Od prvního setkání jsem byla přesvědčená, že jednám s velkým profesionálem, vše mi vysvětlil, vždy dodržel vše, na čem jsme se dohodli a hlavně všechno zařídil. Dům se prodal a p. Bedřich mi pomohl i koupí menšího domečku, za což jsem mu moc vděčná. Spolehlivé, příjemné, empatické a klidné jednání je jeho velkou předností. Kéž by bylo více makléřů na takové úrovni a lidí se zlatým srdíčkem jako je p. Bedřich. Přeji zdraví a ať se stále daří NEJLEPŠÍMU MAKLÉŘI v Čechách!!

5
Lenka Mikšovská
{

Chtěla bych poděkovat realitní kanceláři za perfektní spolupráci a servis při prodeji bytu. Pan Bedřich byl velmi ochotný, vstřícný a profesionální. Oceňuji především velkou ochotu, nadstandardní péči i odbornost. Velmi rychlé, profesionální jednání a dobré znalosti v oboru. Doporučuji všem, kteří chtějí mít zařízený perfektní prodej nemovitosti.

5
Kateřina Carroll
{

U pana Martina Bedřicha velmi hodnotím jeho férový a profesionální přístup, péči a energii, které věnoval prodeji mého bytu v Praze 1. a to od samého počátku navázání naší spolupráce až po závěrečnou administrativu. Po celou dobu prodeje mne soustavně informoval o nabídkách, ale jinak zajistil prohlídky se zájemci a veškeré jednání s nimi. Po výběru kupujícího precizně formuloval rezervační a kupní smlouvu a zajistil veškeré následné kroky spojené s převodem. Nakonec zajistil i bezproblémové předání bytu a nabídl i asistenci s převodem energií. Za mne tedy stoprocentní spokojenost, nad rámec mého očekávání.

5
Hanuš Frolík

MB REAL INVEST

Reference prodaných nemovitostí

Letohrádek

Hotel, Kutná Hora

RD Šestajovice, Praha

Vila, Liberec

Byt, Praha 1

Restaurace, Karlštejn

Byt U Slovanky, Praha

RD, Vranov

Byt, Praha – Radotín

Byt, Praha Západ

Byt, Praha – Letňany

Byt, Praha – Stodůlky

Byt, Vlašim

Byt, Nupaky

Byt, Vlašim

Byt, Vlašim

Byt, Benešov

Byt, Benešov

Vila, Hvězdonice

RD, Soběhrdy

RD, Květnice

Pozemky Kersko

Pozemek, Jesenice

RD, Benešov

Penzion, Český Brod

Kanceláře, Benešov

Komerční prostory, Benešov

Obchodní prostory, Benešov

Obchodní prostory, Benešov

Obchodní prostory, Benešov

MB REAL INVEST

Jsem Vaším průvodcem při prodeji nemovitosti.

zkušeností

Rychlý kontakt

Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt - Reference

14 + 2 =

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4