MB REAL INVEST

Prodej komerčních prostor

KANCELÁŘE – SHOWROOM – SKLADY

875 m² v BD Želivec – Sulice  

Místo: Želivec - Sulice

Cena: 32.000.000 Kč + DPH 21%

Nabízíme k prodeji reprezentativní komerční a obchodní jednotky s kancelářemi, v dokončeném a plně obsazeném BD v obci Sulice-Želivec, v okr Prahy východ. Komerční prostory o celkové výměře 875 m2 jsou umístěny v PŘÍZEMÍ a 3.NP polyfunkčního domu. Celková dispozice nabízeného komerčního prostoru je rozdělena na 3 základní části, a to na: 

1. SHOWROOM s recepci a samostatným vchodem i vjezdem s celkovou výměrou 440 m2. Součástí této jednotky je soc. zařízení, kuchyňka a také jednací místnost a kancelář. Prosklené plochy s orientací do ulice jsou výkladní skříní této jednotky.

  2. SKLADY, případně výroba, servis, apod. s celkovou výměrou 320 m2. Tato jednotka je doplněna o hned trojici vjezdových plně výsuvných vrat. Ty jsou navrženy tak, že je možné opticky nebo i skutečně celkovou plochu jednotky rozdělit na tři stejné boxy se samostatnými vjezdy.
  Obě tyto části se nacházejí v přízemí domu a jsou navrženy jako volně průchozí s možností libovolného oddělení. Výška stropů v 1. jednotce je 2,62 m a ve 2. jednotce 3,5 m. Vytápění je podlahové, doplněné konvektory pod okny.

  3. KANCELÁŘ – pro SÍDLO FIRMY se nachází ve 3.NP. Její celková výměra je 115m2. dispozičně je rozdělena na menší samostatnou kancelář, open space a prosklenou zasedací místnost. součástí jednotky je také kuchyňka a wc se dvěma záchody a sprch koutem. Prostory jsou klimatizovány. Vstup do kanceláře je možný po samostatném schodišti, kde si ve vstupní hale nelze nevšimnout nádherného několikametrového lustru od českých sklářů.

  Ke všem těmto prostorům prodejně tvořících jeden celek patří 9 vyhrazených parkovacích stání s možností dalších 3 parkovacích míst za domem. Další možnost je parkování na veřejných místech přes ulici naproti domu. Podstatnou informací je také, že koupí těchto jednotek získává nový majitel 51% podíl v SVJ.

   

  Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem. K dispozici a k nastěhování jsou pak do 2 měsíců od podpisu kupní smlouvy.

  Samotný polyfunkční dům je moderní stavbou odpovídající současným trendům a nárokům na bydlení a podnikání. Dům je napojen na všechny IS a má vlastní plynovou kotelnu. Energetická náročnost budovy je B. v budově je zaveden vysokorychlostní internet. Budova je umístěna při hlavní komunikaci procházející obcí, a to je důležitým faktorem při rozhodování o umístění zejména obchodních jednotek.

  Obec Sulice leží na státní silnici, která jí spojuje integrovanou příměstskou HD na stanici Metra C Budějovická cca za 20 minut, druhým směrem je pak spojení do obce Kamenice. Autem od lokality je napojení na pražský okruh spojující dálnici D1 a D5. Podrobnější informace u makléře.

  MB REAL INVEST

  Podrobné informace

  Užitná plocha

  875 m²

  sklady

  320 m²

  showroom

  440 m²

  kanceláře

  115 m²

  Parkování

  Venkovní stání

  Vytápění
  V domě, elektrické, radiátory
  výtah

  Ne

  Vlastnictví

  s.r.o.

  Typ nemovitosti: komerční

  Elektřina: 230/400 V

  Vytápění: V domě, plynové, radiátory
  Zdroj teplé vody: Shodný s vytápěním

  Stav nemovitosti: Velmi dobrý

  Konstrukce budovy: Cihla
  Celkem pater: 1

  Počet nadzemních podlaží: 2
  Rok výstavby: 2021

  Stav nemovitosti: Novostavba první majitel
  Typ vlastnictví: s.r.o.
  Zařízeno: Nezařízeno
  Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II.

  Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
  Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle 78/2013 Sb.

  Cena: 32.000.000 Kč + DPH 21%

  MB REAL INVEST

  Půdorysy

  MB REAL INVEST

  MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

  NEBO PROHLÍDKU?

  Formulář - prodej komerce Želivec

  8 + 6 =

  MB REAL INVEST

  Umístění nemovitosti

  MB REAL INVEST

  Kontakt

  Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

  Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

  Telefon

  +420 702 205 636

  Email

  martin.bedrich@mbrealinvest.cz

  kanceláře

  Na Pankráci 1618/30, Praha 4