MB Real invest

nemovitosti

MB REAL INVEST

Nabídka aktuálních nemovitostí

novinka

CENA: 6.450.000 KČ

Prodej bytu 3+kk/T, 86 m2

Nabízím k prodeji nadstandardně řešenou bytovou jednotku v osobním vlastnictví, s dispozicí 3+kk a terasou v klidné rezidenční části obce Nupaky, v ulici U Školky. Byt je umístěn ve 3.NP/3.NP moderního panelového domu.Jeho celková výměra je skvělých 86 m2, z čehož 13 m2 tvoří terasa. K bytu dále patří sklepní kóje 2 m2 a vyhrazené parkovací stání před domem. Bytový dům byl vystavěn v roce 2012 a v průběhu následujících let byla postupně dotvářena i okolní zástavba.

novinka

CENA: 3.150.000 KČ

Byt 3+kk, 54 m², Havlíčkova, Vlašim

Nabízím k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví, s dispozicí 3+kk, v klidné části města a jen 5 min chůze od historického centra města Vlašim, v ulici Havlíčkova. Byt je umístěn ve 3.NP/4.NP revitalizovaného cihlového domu. Jeho výměra je 54 m² a příslušenství tvoří sklepní koje. Bytový dům byl vystavěn v 90. letech a v průběhu let postupně modernizován (nová střecha, plastová okna).

novinka

CENA: 90.000 Kč + DPH/ měsíc

Pronájem komerční a obchodní jednotky 440 m² v novostavbě MO House Želivec

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční a obchodní jednotku, v novostavbě polyfunkčního domu v obci Sulice-Želivec, v okr Prahy východ. Komerční prostor o celkové výměře 440 m² je umístěn v 1.NP. Celková dispozice nabízeného komerčního prostoru je opticky a projektově rozdělena na 2 základní části, a to na: 1. recepci s klientskou zónou a showroom. 

rezervace

Byt 3+kk/L, 67 m², Prokopova, Vlašim

Nabízím k prodeji bytovou jednotku 3+kk/L, po kompletní rekonstrukci, v blízkosti historického centra města Vlašim, v ulici Prokopova. Byt je umístěn v 7.NP/7NP revitalizovaného panelového domu. Jeho výměra je 67 m² a příslušenství tvoří sklepní koje. Byt je v osobním vlastnictví. Bytový dům byl vystavěn v 90-tých letech a v průběhu let postupně modernizován. (zateplení fasády, plastová okna, bezpečnostní dveře, zasklené lodžie). Vlastní rekonstrukce bytu byla dokončena v roce 2022.

CENA: 30.000 KČ / měsíc

Pronájem RD 5+kk/G, na pozemku 603 m², Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

Trápí Vás vysoké úroky v bance, a přesto byste rádi bydleli již nyní? Odložte nákup nemovitosti na pozdější dobu a počkejte na výhodnější úrok. Nabízíme možnost pronájmu RD až na jeden rok s následným odkupem. Splacené nájemné bude odečteno od kupní ceny domu. Každý zájemce uzavírá Nájemní smlouvu a současně Smlouvu o smlouvě budoucí kupní.

CENA: 3.900.000 KČ

Stavební pozemek 1039 m², Bakov – Beřovice, okr. Kladno

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1039 m² v obci Bakov Beřovice, okr Kladno. Jedná se o rovinatý pozemek, který byl oddělen GP z celkového pozemku 2078 m². K prodeji jsou obě jeho poloviny. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě RD. Celkový potenciál tohoto pozemku je možnost vystavět RD se dvěma bytovými jednotkami. Vlastník pozemku nabízí jako benefit při koupi pozemku služby kompletního inženýringu v hodnotě 200.000 Kč na každý dům Projektovou dokumentaci k navrženým RD ZDARMA včetně všech potřebných náležitostí.

CENA: 8.500.000 KČ

RD 3+1/2G, 130 m² s pozemkem 654 m² Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

ZPĚT V NABÍDCE! Nabízím k prodeji samostatný, rodinný dům s dispozicí 3+1 a dvěma garážemi, s podlahovou plochou 130 m², stojící na rovinatém pozemku o výměře 654 m², v jihozápadní části města Brandýsa nad Labem, v ulici Výletní. Dům je součástí vyhledávané, rezidenční klidové zóny města, zastavěné výhradně rodinnými domy. Dům samotný je patrovou, zděnou stavbou, s rovnou střechou, v původním a udržovaném stavu, vystavěný a dokončený v 80. letech.

CENA: 7.905.135 KČ

RD 5+kk/G, na pozemku 485 m², Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

AKČNÍ CENY PODZIM 2022, VŠECHNY DOMY ZA STEJNOU A SNÍŽENOU CENU. Aktuálně ve výstavbě 6RD s garancí prodejní ceny s termínem dokončení do konce roku 2023! Nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny vážné zájemce o koupi novostavby RD, kteří doposud váhali nebo odkládali koupi nového bydlení z důvodu obav z navyšování prodejních cen v důsledku rostoucí inflace nebo navyšování cen stavebních materiálů a prací.

CENA: 8.223.000 KČ

RD 5+kk/G, na pozemku 603 m², Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

AKČNÍ CENY PODZIM 2022, VŠECHNY DOMY ZA STEJNOU A SNÍŽENOU CENU. Aktuálně ve výstavbě 6RD s garancí prodejní ceny s termínem dokončení do konce roku 2023! Nabízíme jedinečnou příležitost pro všechny vážné zájemce o koupi novostavby RD, kteří doposud váhali nebo odkládali koupi nového bydlení z důvodu obav z navyšování prodejních cen v důsledku rostoucí inflace nebo navyšování cen stavebních materiálů a prací.

rezervace

PRONÁJEM –KOMERČNÍCH PROSTOR- 230 m², TÁBORSKÁ, BENEŠOV

Nabízím k dlouhodobému pronájmu komerční, kancelářské, skladové nebo výrobní prostory, které jsou součástí areálu Pivovaru Ferdinand v Benešově, ulici Táborská. Předmětem nabídky jsou kancelářské prostory o celkové výměře 230 m² umístěné v samostatné dvoupodlažní budově, se samostatnými vstupy ve dvou úrovních. Kancelářská, administrativní část je druhým patrem celé budovy.

CENA: 8.300.000 KČ

Prodej novostavby RD 5+kk/G, na pozemku 734 m², LÁDVÍ – PRAHA VÝCHOD

Nabízíme novostavbu RD s garancí konečné kupní ceny po celou dobu výstavby až po její kolaudaci léto roku 2023. Představujeme samostatnou levou jednotku dvoupodlažního domu o dvou bytových jednotkách typu Clematis 5+kk/G s užitnou plochou 113 m2 a garáží 16 m², se samostatným vchodem a zahradou o výměře 734 m² , v obci Ládví, okr. Praha-východ.

CENA: 2.400 Kč / měsíc

Pronájem kancelářských prostor 16 m² Táborská, Benešov

Nabízím k pronájmu komerční prostory v blízkosti centra města Benešov v ulici Táborská. Komerční prostory jsou soustředěny v bývalé administrativní budově Pivovaru Ferdinand, který je také jeho vlastníkem. Budova je stavebně i provozně rozdělena na dvě části, rovnoměrně rozložených do 2.NP a to na část pro obchod a služby a část kancelářskou, administrativní.

CENA: 4.200 Kč / měsíc

Pronájem kancelářských prostor 28 m² Táborská, Benešov

Nabízíme k pronájmu komerční prostory v blízkosti centra města Benešov v ulici Táborská. Komerční prostory jsou soustředěny v bývalé administrativní budově Pivovaru Ferdinand, který je také jeho vlastníkem. Předmětem nabídky jsou prostory ve 2.NP, a to o celkové výměře 28 m2. Tyto prostory byly dříve využívány jako kanceláře účetní firmou.. Základní standard prostor tvoří výmalba, plastová okna, látkové žaluzie a zátěžový koberec na podlaze. Prostory se nabízí prázdné bez vnitřního vybavení.

CENA: 30.000 Kč / měsíc

Pronájem skladových prostor 250 m2, Benešov -Husova

Nabízím k pronájmu skladové prostory v centru města Benešov v ulici Husova. Skladové prostory s celkovou výměrou 250 m² se nacházejí v suterénu domu. V případě potřeby lze tento prostor rozdělit na dva samostatné menší sklady s přibližnou výměrou 100 a 150m². Prostory jsou přístupné z průjezdu domu, hlavním vchodem do budovy a dále pak po schodišti nebo osobním výtahem do suterénu.

MB REAL INVEST

Jsem Vaším průvodcem při prodeji nemovitosti.

zkušeností

Rychlý kontakt

Ochrana osobních údajů

Rychlý kontakt - Nemovitosti

12 + 13 =

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4