MB REAL INVEST

Prodej RD 5+kk/G 143 m² a zahradou 455 m²

Místo: Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

rezervace

Virtuální prohlídka

Skvělá příležitost pro ty, kdo spěchají a potřebují rychle bydlet v „novém“

Nabízíme dokončený, a tedy ihned k nastěhování dvoupodlažní dům typu ARRAN 5+kk/G, s užitnou plochou 143 m2 vč. garáže 16 m2 a zahradou o výměře 455 m2 (826/80). Dům je součástí již prakticky vyprodaného projektu výstavby rodinných domů v obci Komorní Hrádek u Chocerad, okres Benešov.

Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu domu. Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. kuchyňská linka vč spotřebičů, trouba, indukční deska, mikro. trouba, digestoř a myčka jsou součástí tohoto domu. K nebytovým částem pak patří garáž, se sekčními vraty Lomax na dálk. ovládání, integrovaná do domu. Ve 2.NP jsou čtyři ložnice a koupelna s oknem a WC. Zcela novým prostorem v domě je pochozí půda s výměrou 28 m2, přístupná z chodby po stahovacím žebříku. Je to další skvělý úložný prostor pro tento dům.

Na podlahách kromě dlažby je lepený vinyl. Primárním zdrojem vytápění je el. topná spirála, Wi-fi termostaty + přímotopy. Součástí domu je komín a doplňkovým zdrojem tepla jsou kamna Merano. Ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem. Příprava TUV pomocí FVE + zásobník TUV 200 l. Teplotu v každé místnosti lze ovládat samostatně. Dům je napojen na všechny dostupné IS, a to včetně instalace optických kabelů.

Průkaz energetické náročnosti budovy B. Způsob financování a veškeré použité standardy a vybavení domu je podrobně popsáno na webových stránkách prodejce. Obec Komorní Hrádek je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností. Obec Komorní Hrádek a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1 exit 29, tj. 20 minut na okraj Prahy, druhým směrem je pak spojení do města Benešov s kompletní občanskou vybaveností. Prohlídka domu je možná po dohodě s makléřem kdykoliv.

 

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

5+kk

Užitná plocha

143 m²

Plocha pozemku

455 m²

Zastavěná plocha

79 m²

Balkón

Ne

Garáž

Ano 16 m²

Vlastnictví

s.r.o.

Rok výstavby: 2023

Elektřina: 230 V

Zdroj teplé vody: Bojler
Vytápění: V domě, el. topná spirála, Wi-fi termostaty + přímotopy, FVE ohřev vody
Parkování: Garáž, Venkovní stání
Konstrukce budovy: Cihla
Stav nemovitosti: K nastěhování
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Dálnice
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Místní úřad
Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle vyhlášky 78/2013Sb

rezervace

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - Prodej RD 5+kk/G, na pozemku 636 m²,, Komorní Hrádek

7 + 15 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4