MB REAL INVEST

Prodej RD 5+kk/G, pozemek 555 m²

Místo: Komorní Hrádek u Chocerad, Benešov

Cena: 8.950.000 Kč

Virtuální prohlídka

Prodej posledních čtyřech domů v projektu s termínem dokončení výstavby podzim 2024!

Možnost prohlídky rozestavěného i dokončeného domu.

Nabízíme dvoupodlažní dům typu ARRAN 5+kk/G, nově s užitnou plochou 143 m2 vč. garáže 16 m2, na vlastním pozemku, se samostatným vchodem a zahradou o výměře 555 m2 (826/116). Dům je součástí pokračující a konečné výstavby rodinných domů v obci Komorní Hrádek u Chocerad, okres Benešov. Domy se nabízí jako dokončené a v ceně domu je zahrnuta stavba domu na klíč včetně základů, pozemku, chodníčků a parkovacích stání, oplocení kovovým plotem ze tří stran oddělující obě poloviny domu. V ceně není oplocení z uliční části domu.

Dům samotný je zděnou stavbou, postavený na betonové desce. Dispozice domu je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na zahradu domu. Kuchyňskou linku na míru od značky Gorenje, lze získat s 30% slevou! Dále je zde koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K nebytovým částem pak patří garáž, se sekčními vraty Lomax na dálk. ovládání, integrovaná do domu. Ve 2.NP jsou čtyři ložnice a koupelna s oknem a WC. Obě koupelny nabídnou obklady a to s možností výběru hned z 5-ti odstínů a sanitu ze serie Lyra plus. Zcela novým prostorem v domě je pochozí půda s výměrou 28 m2, přístupná z chodby po stahovacím žebříku. Je to další skvělý úložný prostor pro tento dům.

Příčky oddělující jednotlivé pokoje, jsou nosné a nelze je odstranit. Na podlahách kromě dlažby je lepený vinyl. Primárním zdrojem vytápění je el. topná spirála, Wi-fi termostaty + přímotopy. Součástí domu je komín a doplňkovým zdrojem tepla jsou kamna Merano . Ohřev teplé vody je zajištěn bojlerem. Příprava TUV pomocí FVE + zásobník TUV 200l . Teplotu v každé místnosti lze ovládat samostatně.
Dům je napojen na všechny dostupné IS, a to včetně instalace optických kabelů. U domu s č. 43 bude stavba zahájena na podzim 2023 a bydlet v něm, je pak možné na konci roku 2024. Další realizace zbývajících RD 41,42 a 44 jsou plánovány ve stejném období. Konečná podoba projektu je včetně dokončených komunikací a chodníků. Průkaz energetické náročnosti budovy B.

Způsob financování a veškeré použité standardy a vybavení domu je podrobně popsáno níže. Obec Komorní Hrádek je příznačná svou klidovou podobou, množstvím zeleně i výbornou dopravní dostupností. Obec Komorní Hrádek a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1 exit 29, tj. 20 minut na okraj Prahy, druhým směrem je pak spojení do města Benešov s kompletní občanskou vybaveností. Možné financovat hypotečním úvěrem-financování projektové. Více informací na schůzce, kterou si s Vámi rádi sjednáme.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

5+kk

Užitná plocha

143 m²

Plocha pozemku

555 m²

Zastavěná plocha

– m²

Balkón

Ne

Terasa
Ano 30 m²
Garáž

Ano 16 m²

Vlastnictví

s.r.o.

Rok výstavby: 2022

Elektřina: 230/400 V

Zdroj teplé vody: Bojler
Vytápění: V domě, el. topná spirála, Wi-fi termostaty + přímotopy
Parkování: Garáž, Venkovní stání
Konstrukce budovy: Cihla
Stav nemovitosti: Projekt
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka,  Místní úřad
Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle vyhlášky 78/2013Sb

CENA: 8.950.000 kč

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - Prodej RD 5+kk/G, pozemek 555 m² Komorní Hrádek

15 + 13 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4