MB REAL INVEST

Prodej stavebního pozemku pro bydlení 1000 m²

 

Místo: Soběhrdy-Phov, okr. Benešov

Cena: 2.600.000 Kč. (+ příspěvek na komunikaci je v max. výši 500.000 Kč)

Nabízím všem zájemcům, kteří hledají klidné místo pro své rodinné bydlení nebo rekreaci, stavební pozemek s výměrou 1000 m2 v obci Soběhrdy-Phov. Obec se nachází v okrese Benešov a je vzdálena od tohoto krajského města jen 10 min cesty autem.

Pozemek má ideální tvar obdélníku a v jeho zadní části od přístupové cesty je mírně svažitý. Orientace pozemku je také skvělá JZ, a tak Slunce bude přecházet přes celý pozemek po celý den. Pozemek není součástí žádné satelitní masové výstavby a parcelace. Naopak. Pozemek je součástí komorního projektu individuálních 5 stavitelů a volně navazuje na stávající zástavbu obce.

Součástí této nové zástavby bude zcela nová komunikace, kde garantem a investorem je spolu se stavebníky i obec. Vše je smluvně ošetřeno a nehrozí tedy žádné riziko, že by cesta nebyla realizována. Vlastníci pozemků se tak zavazují společně spolu s obcí na úhradě nákladů ve výši podílu 1/6 na přístupové komunikaci. Závazek obce vybudovat komunikaci je do konce 30.6. 2025. Příspěvek na komunikaci je v max. výši 500 tis Kč a bude obcí řádně vyúčtován. 

Další IS jsou již vybudovány a přivedeny k pozemku. Jedná se o přípojku vody a elektřiny. Kanalizace zde bude řešena septikem/čističkou a je na každém novém stavebníkovi, jak bude nakládat s dešťovou vodou. Já bych doporučil retenční nádrž.

Na pozemek není zpracována žádná zavazující zastavovací studie, a tak uvedená prezentace je jen inspirací pro ty, kteří ještě nevědí nebo si nedokáží představit.., ale možností je opravdu mnoho. Územní plán a jeho normativy jsou velmi příznivé a dávají příležitost kreativním nápadům. Zastavitelnost pozemku je 30%, výška a typ domu může být patrový nebo bungalov a jen na místo rovné střechy volte raději jiný typ. Veškeré další podrobnosti jsou samozřejmě u mě k dispozici a k ověření na obci v Soběhrdech.

Bydlení v Phově, jak už bylo řečeno, je a má být pohodové a je určeno skutečně těm, kteří hledají klidné prostředí venkova, přírody a dobrou dostupnost do města, když je potřeba.  A to vše toto místo nabízí. Mezi další bonusy může také patřit přítomnost farmaparku, který je vzdálen skutečně jen přes kopec a čas v něm strávený s rodinou a dětmi je zážitkem na celý den.

Já sám lokalitu velmi dobře znám, bydlel jsem zde a vlastně stále bydlím jen o vesnici dál, a tak bydlení zde mohu já i moje rodina jen doporučit.

Přijeďte se také podívat a přesvědčte se sami.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Plocha parcely

1000 m²

Přístup k pozemku

Nová příjezdová komunikace

Charakter obce:

Obec

Využití

Rodinné bydlení nebo rekreace

Sítě
přípojka vody a elektřiny, kanalizace zde bude řešena septikem/čističkou
Zajímavosti

Farmapark

Cena: 2.600.000 Kč (+ PŘÍSPĚVEK NA KOMUNIKACI JE V MAX. VÝŠI 500.000 KČ)

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - prodej pozemku Phov

2 + 15 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4