MB REAL INVEST

Prodej stavebního pozemku 1039 m²

Místo: Bakov - Beřovice

Cena: 3.650.000 Kč

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1039 m² v obci Bakov Beřovice, okr. Kladno. Jedná se o rovinatý pozemek, který byl oddělen GP z celkového pozemku 2078 m². K prodeji jsou obě jeho poloviny. Dle územního plánu je pozemek určen k výstavbě RD.

Celkový potenciál tohoto pozemku je možnost vystavět RD se dvěma bytovými jednotkami. Vlastník pozemku nabízí jako benefit při koupi pozemku služby kompletního inženýringu v hodnotě 200.000 Kč na každý dům Projektovou dokumentaci k navrženým RD ZDARMA včetně všech potřebných náležitostí (PBŘ, RADON, PENB, STATIKA) jednalo by se o projektové dokumentace pro stavební povolení, včetně jeho vyřízení.

Co se IS týče, kompletní zasíťování ( voda, elektřina) je naplánováno na jaro-léto 2023. Že se tak stane, je doložitelné z vyjádření ČEZu a písemného souhlasu obce Beřovice. Rovněž se k tomuto kroku smluvně zavazuje vlastník pozemku. Kanalizace v obci není, ale v současné době je vydáno povolení pro realizaci ČOV včetně kanalizace pro obec Beřovice, kterou je Bakov součástí realizace se předpokládá 2023-2024. tzn, že kanalizace by se řešila bezodtokovou jímkou s přechodem následně po vybudování kanalizace a připojení pozemku na kanalizaci jako nádrž na dešťovou vodu (předpoklad je, že než se vyprojektuje, povolí a postaví mohla by být kanalizace již vyřešena a tím se zvýší komfort a hodnota pozemku). Případně pokud by byl zájem nabízí vlastník zrealizovat také ČOV.

Přístup k pozemku je přímo s hlavní komunikace procházející obcí. Obec Bakov je malou obcí s dopravní dostupností do větších obcí a měst. Tím nejbližším je obec Beřovice, Zlonín a město Slaný s kompletní občanskou vybaveností. Pozemek 2078 m² se nabízí jako celek. Prodej jeho polovin je možný, ale podpis KS musí proběhnout současně. Doporučujeme.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Plocha parcely

1039 m²

Typ vlastnictví

Osobní

Charakter obce:

Vesnice

Využití

Nekomerční

Přístup k pozemku

Z veřejné komunikace

Elektřina na pozemku
Na hranici
Dopravní dostupnost

Příměstská doprava

Cena: 3.650.000 Kč

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - prodej pozemku Bakov - Beřovice

3 + 9 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4