MB REAL INVEST

Pronájem skladových prostor 250 m²

Místo: Husova, Benešov

Cena: 30.000 Kč/ měsíc

Nabízím k pronájmu skladové prostory v centru města Benešov v ulici Husova. Skladové prostory s celkovou výměrou 250 m² se nacházejí v suterénu domu.

V případě potřeby lze tento prostor rozdělit na dva samostatné menší sklady s přibližnou výměrou 100 a 150 m². Prostory jsou přístupné z průjezdu domu, hlavním vchodem do budovy a dále pak po schodišti nebo osobním výtahem do suterénu.

Točité schodiště uvnitř jednotky vedoucí z 1.NP bude uzavřeno a neprodyšně zastropováno. Tato úprava je na dohodě s vlastníkem budovy. Celá komerční budova je rozdělena v patrech na jednotlivé kanceláře a je využívána a přístupná 7 dní v týdnu.

S ohledem na skladbu nájemců v domě a také umístění nabízených prostor v domě, bez oken je tento prostor vhodný a doporučují ho využít zejména k účelům archivace, depozitáře, skladu a výdeje drobného zboží.

Zcela nevhodný je pak ke zřízení prodejny, provozu sportovních aktivit, restaurací a barů, apod. Přesto každý zájemce o tyto prostory bude zodpovědně posouzen.

Základní standard prostor tvoří bílá výmalba, dlažba, úsporné osvětlení. Poloha domu v centru města je vždy prestižní adresou, snadno dohledatelnou a dostupnou pro své klienty. Prostory jsou volné a k dispozici po dohodě prakticky okamžitě. Doporučujeme.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Užitná plocha

250 m²

Parkoviště

U domu (veřejné)

Patro

Suterén

Vybavení

NE

Typ nemovitosti: komerční

Elektřina: 230V

Vytápění: V domě, plynové, radiátory

Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Konstrukce budovy: Skelet
Zařízeno: NE
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto, I. třída, Vlak
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: G – Mimořádně nehospodárná

Cena: 30.000 Kč/měsíc

MB REAL INVEST

Půdorys

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - pronájem Husova, Benešov

11 + 15 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4