MB REAL INVEST

RESIDENCE RINGHOFFEROVA

KAMENICE, PRAHA VÝCHOD

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností SIG Projekt s.r.o, nový rezidenční projekt „Residence Ringhofferova“ výstavby „rodinných domů“ v obci Kamenice, Ringhofferova, Praha východ. Komorní projekt 3 samostatných rodinných domů je budoucí součástí centra obce. Projekt je zcela výjimečný nejen svou polohou, ale i navrženou architekturou a vybočuje tak z mainstreamu běžné zástavby.

Výstavba domů bude zahájena dle individuálních projektů, v termínu od 04.2024 a dokončena nejpozději v v létě roku 2026. Stavebně je pak rozdělena postupně do třech etap v pořadí domů označených: C, B, A.

Celý projekt se skládá z výstavby 3 samostatných domů s vlastním pozemkem, umístěných v městské proluce se vzrostlými stromy. Domy s užitnou plochou 144 a 145 m2 a dispozicí 5+kk, ve dvou podlažích, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 535 m2 do 665 m2. Ty bude spojovat komunikace ze zámkové dlažby.

Podrobný popis projektu

Domy samotné jsou zděnou stavbou, postavenou na betonové desce. Dispozice domů je rozdělena do dvou podlaží, přičemž v 1.NP je garáž integrovaná do domu s vraty na dálkové ovládání.

Domy se nabízí jako dokončené a v ceně domu je zahrnuta stavba domu na klíč včetně pozemku, zastřešených parkovacích stání a oplocení ze tří stran.

Vnitřní povrchy v celém domě kombinují třívrstvou dřevěnou podlahu, velkoformátovou keramickou dlažbu a obklady. Všechny pokoje jsou světlé a prostorné, také díky vysokým francouzským oknům. Dvojbarevná plastová okna, v moderní kombinaci antarcit-bílá, v celém domě jsou doplněna o venkovní žaluzie na el pohon. Vnější fasádu tvoří probarvená omítka Střecha je pultová s falcovaným plechem.

Primárním zdrojem vytápění tepelné čerpadlo vzduch-voda. Doplňkovým pak krbová kamna. Rozvod tepla podlahové teplovodní Dům je napojen na všechny dostupné IS, elektřina, voda, kanalizace a instalace optických kabelů pro rychlý přístup k internetu. Energetická třída domů je „B“ velmi úsporná.

Lokalita

Obec Kamenice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná z dálnice D1, nebo po státní komunikaci, cca 20 minut na okraj Prahy. V obci je kompletní občanská vybavenost, a to včetně škol a školek. V pochozí vzdálenosti od domů je autobusová zastávka, supermarket Billa, restaurace a kulturní dům.

MB REAL INVEST

Půdorysy

Dům A

Dům B

MB REAL INVEST

Ceník a nabídka

AKTUÁLNÍ STAV PRODEJE NA TELEFONICKÉ VYŽÁDÁNÍ.
typdispoziceužitná plocha (m2)zastavěná plocha domu (m2)pozemek (m2)2 parkovací stání (m2)cena celkem vč. DPHstav
C5+kk/G14510054339-REZERVOVÁNO
B5+kk/G1441015354515.050.000 Kčvolný
A5+kk/G1451006653615.550.000 Kčvolný

*PARKOVÁCÍ STÁNÍ V CENĚ DOMU

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - projekt Kamenice

10 + 1 =

MB REAL INVEST

Dokumenty a technická specifikace

Podrobné informace o aktuální nabídce domů na vyžádání zde – martin.bedrich@mbrealinvest.cz

MB REAL INVEST

Aktuální fotky z místa stavby

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4