MB REAL INVEST

VÝSTAVBA 6 RD HLUŠOVICE U OLOMOUCE

Dovolujeme si představit, společně s Developerskou společností SENIOR PARK HOUSE a.s, nový projekt výstavby rodinných domů v obci Hlušovice u Olomouce. Soubor 6 RD navazuje na stávající zástavbu obce a současně vytváří nový urbanistický celek moderního bydlení, vycházející z tradic bydlení hanáckého domu.

Celý projekt se skládá z výstavby 6 typových domů tvořících souvislou zástavbu s vlastním pozemkem a číslem popisným. Domy ve tvaru „L“ nabízí originální řešení a maximum soukromí v uzavřených zahradách, oddělených od příjezdové komunikace vlastními průjezdy a zdí sousedního domu bez jakýchkoliv otvorů a oken. Domy o velikosti 160 m² s dispozicí 4+kk a garáže, jsou umístěny na pozemcích o velikosti od 600 m² – 730 m². Ty bude spojovat nová, osvětlená komunikace ze zámkové dlažby, a to vč. chodníků pro pěší.

Podrobný popis projektu

Domy samotné jsou nepodsklepenou, zděnou stavbou, v provedení vyššího standardu „na klíč.“ a precizního zpracování. Bílé fasády domů jsou doplněny tmavě šedými okenními rámy, pozinkovanými ocelovými konstrukcemi, světlým dřevem výplní bran a branek a dalších dřevěných konstrukcí a šedým plastem sekčních garážových vrat. Další možnost parkování je v zastřešeném průjezdu domu.

Vnitřní povrchy kombinují vinylovou podlahu, keramickou dlažbu a obklady. K výrazným prvkům každého z domů patří velkoformátové prosklení, a to z každého pokoje směřujícího do zahrady. K příjemným rysům představovaného projektu patří i možnost, ovlivnit konečný vzhled interiéru každého domu, formou klientských změn.

Domy jsou napojené na všechny dostupné inženýrské sítě, přičemž topným mediem bylo zvoleno tepelné čerpadlo vzduch–voda a podlahové topení. Tím se opět tyto domy posouvají do vyšší kategorie moderního a úsporného bydlení. K tomu přispívá i hospodaření s dešťovou vodou v retenčních nádržích u každého domu. Ke standardnímu vybavení patří rovněž příprava pro krbové kamna nebo krb. Možnost venkovního grilování je v zastřešeném krbovišti.

** Vizualizace mohou obsahovat nestandardní prvky. Standardní vybavení, které je obsaženo v základní ceně domu, je specifikované ve Standardech.

Lokalita

Obec Hlušovice a nabízená lokalita jsou skutečně příjemným místem pro bydlení. Obec je velmi dobře dostupná a vzdálená od větších měst. Do okresního města Olomouce jen 5 min autem. V obci je autobusové i vlakové spojení. Škola a školka jsou v dojezdové vzdálenosti pár minut stejně tak jako obchody, lékař nebo restaurace. V těsné blízkosti je hned několik cyklostezek a sportovišť pro aktivní odpočinek.

Samostatným bonusem této lokality je také právě dokončená výstavba Senior parku. Zde naleznou možnost ubytování senioři v samostatných apartmánech nebo řadových domcích. Autorem tohoto projektu, již 9. v pořadí, je rovněž společnost SENIOR PARK HOUSE a.s. Bydlení v této lokalitě může být tak komplexním řešením pro celou rodinu, která chce mít své blízké při sobě a na dohled.

MB REAL INVEST

Plán a půdorysy

MB REAL INVEST

Ceník a nabídka

AKTUÁLNÍ STAV PRODEJE NA TELEFONICKÉ VYŽÁDÁNÍ.
č. parcelydispozicepodlahová plochagaráž (m2)výměra (m2)cena celkem (Kč vč. DPH)stav
14+kk 134,2226,1595prodáno
24+kk 134,2226,1600prodáno
34+kk 134,2226,1599prodáno
44+kk 134,2226,1599prodáno
54+kk 134,2226,1598prodáno
64+kk 134,2226,1732prodáno

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - projekt Hlušovice

10 + 7 =

MB REAL INVEST

Dokumenty a technická specifikace

Podrobné informace o aktuální nabídce domů na vyžádání zde – martin.bedrich@mbrealinvest.cz

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4