MB REAL INVEST

Pronájem komerčních prostor 110 m²

Místo: Pyšely – nám. T.G. Masaryka

Cena: 30.000 Kč / měsíc

Nabízím k pronájmu komerční prostory v centru obce Pyšely, v ulici T.G. Masaryka. Přízemní obchodní prostory o celkové výměře 110 m², jsou součástí domu, který je v současné době nevyužíván a je připraven k celkové rekonstrukci. K dispozici je také možnost skladu s výměrou 100 m2 v suterénu domu, který je přístupný vjezdovou bránou ze dvora.

V prostorách byla dříve restaurace a následně obchod s potravinami. Ten je přestěhován hned vedle již do rekonstruovaného domu stejného vlastníka. Proto využití pro obchod s potravinami není vhodné ani přípustné.Celý prostor je rozdělen na tři hlavní části, které jsou vzájemně propojeny chodbami. dalším příslušenstvím je pak wc a koupelna. Nabízí se také možnost využití veřejného prostranství přímo před domem. např. pro venkovní posezení nebo prezentaci zboží.

Do domu je zavedena voda, el, kanalizace. Domem procházejí také dva komíny a rozvod tepla je zajištěn radiátory v každé místnosti. Náklady na úpravy vnitřních prostor, které jsou nutné, je možné dohodnout s vlastníkem a promítnout je do sníženého nájmu.

Nabízený prostor je strategickým místem v obci a dobře viditelným hned z hlavní komunikace. využití prostor je tak velmi široké. Nabízí se obnovit zašlou slávu restaurace nebo ji předělat na moderní bistro, kavárnu, fast food, které v obci určitě chybí. Nebo prostory využít pro obchod s nepotravinovým zbožím.

Současný vlastník je vstřícný a přístupný všem smysluplným variantám a možnostem využití. Parkování je možné přímo před domem nebo na veřejných parkovacích místech při hlavní komunikaci.

Obec Pyšely je fungující moderní obcí s plnou občanskou vybaveností a stabilní kupní silou. Kapacita služeb a příležitostí zde začít podnikat je zde stále otevřená a dává smysl.
Nájemné 30.000,-Kč/měs. + kauce 30.000,-Kč + 30.000,-Kč odměna zprostředkovateli. Služby se řeší individuálně dle předpokládané spotřeby a využití prostoru. Volné po dohodě ihned. Rozhodně doporučujeme.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Stav nemovitosti

Udržovaný původní stav

Užitná plocha

210 m²

Prodejní plocha

110 m²

Plocha parcely

277 m²

Konstrukce budovy: Cihla

Elektřina: 230/400 V

Zdroj teplé vody: Elektrický se zásobníkem (bojler)
Vytápění: V domě, tuhá paliva, radiátory
V domě, elektrické, přímotop
Parkování: Venkovní stání, U domu (veřejné)
Stav nemovitosti: Udržovaný původní stav
Dopravní dostupnost: Příměstská doprava, Auto
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
Energetická náročnost budovy: G – Mimořádně nehospodárná

Cena: 30.000 Kč/měsíc

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - pronájem komerce Pyšely

6 + 7 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4