MB REAL INVEST

Pronájem RD se dvěma byt. jednotkami
2+kk a 4+kk, zahrada 1600 m²

Místo: zahradní, Jevany

Pronajato

Hledáte opravdu zajímavé místo pro svou rodinu, přátelé nebo zaměstnance? Jedno takové bych pro Vás měl.

Nabízím k dlouhodobému pronájmu samostatný, rodinný dům, se dvěma bytovými jednotkami s dispozicí 2+kk a 4+kk, s podlahovou plochou 220 m² , stojící na zalesněném pozemku s výměrou 1600 m² v obci Jevany.

Toto místo není třeba dlouze představovat. Jevany jsou vyhledávanou lokalitou a prestižní adresou. Rezidenti, kteří zde žijí ať už trvale a nebo dočasně si cení především maximální soukromí a klid, které jim bydlení zde přináší. Další přidanou hodnotou je samozřejmě nádherná příroda lesoparků přírodní rezervace. A to vše jen pár minut od hranic Prahy.

Nabízený dům se nachází ve slepé ulici Zahradní, a to téměř na jejím konci.

Dům samotný je prakticky novostavbou, který prošel kompletní rekonstrukcí- od podlah až po střechu. Jedná se o bungalov dispozičně rozdělen na dvě bytové jednotky se samostatným vchodem, které spojuje jen společně nádvoří domu.

Hlavní část domu nabídne dispozici 4+kk, šatnu, technickou místnost a prádelnu. Dvě ložnice mají vlastní koupelnu a wc. Další koupelna s vanou a wc je samostatně. Tím určujícím prostorem pro tuto část je zcela jistě obývací pokoj s velkorysou výměrou více než 40 m² a nádherným výhledem do zahrady domu a vstupem na terasu.

Ve vedlejší části domu je připravena jednotka 2+kk, s prostornou koupelnou a šatnou. Tato část domu může být využita i jako místo k podnikání. 

Dům je napojen na všechny dostupné IS (kanalizace, voda, el.) a primárním zdrojem tepla je úsporné tepelné čerpadlo. Doplněné o FTV. Takže provoz domu je velmi úsporný. 

Zahrada za domem je nádherná! Jedná se vlastně o lesopark se vzrostlými okrasnými stromy. Zde máte pocit, že pánem lesa jste jen Vy.

Příjemným bonusem je i venkovní terasa  pro venkovní posezení s přáteli a místo pro grilování. Celý pozemek je oplocen a vjezdová brána je na dálkové ovládání. V domě jsou dokončeny poslední úpravy, aby přivítal své první nájemce.

Obec Jevany je místem s výbornou dopravní dostupností a přímým spojem do Prahy.  Autem je do spojení do větších měst otázkou pár minut.

Podmínky nájmu jsou k dispozici u makléře nemovitosti.  Menší domácí mazlíčci jsou po dohodě povoleni ! 

Doporučuji.

MB REAL INVEST

Podrobné informace

Dispozice

4+kk a 2+kk

užitná plocha

220 m²

Plocha zahrady

1600 m²

Plocha pozemku

1870 m²

Balkón

Ne

Terasa
50 m²
Garáž

Ne

Vlastnictví

Osobní

Rok výstavby: 2023 po kompletní rekonstrukci

Elektřina: 230 V

Zdroj teplé vody: tepelné čerpadlo + FTV
Vytápění: tepelné čerpadlo + FTV
Parkování: Venkovní stání
Konstrukce budovy: Cihlová
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Vybavení domu: částečně zařízený
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení, Koupaliště
Energetická náročnost budovy: B – Velmi úsporná dle vyhlášky 78/2013Sb

Pronajato

MB REAL INVEST

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ

NEBO PROHLÍDKU?

Formulář - Pronájem RD Jevany

15 + 15 =

MB REAL INVEST

Umístění nemovitosti

MB REAL INVEST

Kontakt

Provozovatel webu je Martin Bedřich, IČ 66881846 se sídlem: Na Pankráci 1618/30, PSČ 14000. FO podnikající dle živnostenského rejstříku.

Zásady ochrany a zpracování osobních údajůZásady Cookies / AML

Telefon

+420 702 205 636

Email

martin.bedrich@mbrealinvest.cz

kanceláře

Na Pankráci 1618/30, Praha 4